Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2,5 TDI V6] gumki przy wtryskach


armani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam tai problem, może ktoś bedzie wiedział coś na temat nieszczelnych gumek przy wtryskach, a mianowicie: w obie pokrywy przy V6 wchodzą po 3 wtryski na każdą stronę, mi konkretnie oblewa sie z zewnątrz prawa pokrywa,leci przy mocowaniu wtrysków w pokrywę, są tam też takie obwódki, wydaje mi sie że to jest jakieś doszczelnienie. Pytanko moje jest taki czy te gumki można dokupić czy występuje to tylko z całą pokrywą zaworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szubek-line

niestety na dzień dzisiejszy tylko cała pokrywa, oddzielnie nie można kupić tych elementów, w ASO pokrywa kosztje około 370zł sztuka. Ostatnio trenowałem ten temat w swoim autku i skończyło się naszczęście tylko na wymianie uszczelki pod pokrywą zaworów też miałem lekkie pocenie ale okazało sie że to delikatnie leciało na te uszczelki z tych czarnych parcianych wężyków które dochodzą do wtrysków.

pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega pisze posprawdzaj węzyki z przelewów tez ostatnio wymieniałem wszystkie. A jeżeli chodzi o uszczelnienie koło wtrysków to najtaniej ale i najgorzej to chyba silicon wysokotemperatutowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam tai problem, może ktoś bedzie wiedział coś na temat nieszczelnych gumek przy wtryskach, a mianowicie: w obie pokrywy przy V6 wchodzą po 3 wtryski na każdą stronę, mi konkretnie oblewa sie z zewnątrz prawa pokrywa,leci przy mocowaniu wtrysków w pokrywę, są tam też takie obwódki, wydaje mi sie że to jest jakieś doszczelnienie. Pytanko moje jest taki czy te gumki można dokupić czy występuje to tylko z całą pokrywą zaworów?

tylko z całą pokrywą niestety. ale mi mechanik jakoś same uszczelki dorobił i działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jednak zasilikonowałem dookoła wtryski na pokrywie i teraz czekam na efekt.jutro jade w traskę,jak wróce od razu zaglądam pod maskę :) Jak patent sie powiedzie to sie pochwalę, może komuś się kiedyś przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...