Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

geri74

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tylko ASO kupiłem dwa z allegro i oba chodziły przez miesiąc.
  2. no mnie stało się to samo mimo że zawieszenie co 2-3 misiące jest kontrolowane mieszkam w toruniu a uwał mi się na zakopiance wahacz oryginał audi:( ale swoje już przejechał takie życie
  3. kolego czy na 100% jesteś pewien że masz łożyska do wymiany? w 3 letnim audi? coś mnie się nie wydaje sprawdź to dobrze bo możesz kasę w błoto wywalić pozdrawiam
  4. mam to samo na 99% nie jest to dx więc nie zadziała. wymienić samego czytnika na czytający dx też sie nie da - zupełnie inne kabelki i podłączenia
  5. geri74 odpowiedział(a) na paplanski temat w Układ Jezdny
    jak najbardziej czasami nówki pokazują nawet 40-60% zużycia:) w praktyce wystarczy wsiąść do samochodu i pomiar wraca do "normy" albo po przejechaniu kilkuset kilometrów. poniżej 30 % sprawności auto nie powinno przejść przeglądu tak samo jeśli różnica pomiędzy amorkami na jednej osi wynosi ponad 15%
  6. jeśli to navi non dx to zapomnijcie o płycie na polskę są prawie na całą europę zachodnią nawe chyba wersje 2006 ale na polskę niet i nie będzie raczej pozdrawiam geri
  7. efekt extra trzeba będzie lampki zakupić i za rezanie się ziąć dzięki wszystkim za porady nie mam jak forum a4:) pozdrawiam serdecznie
  8. kostki to pikuś ale martwi mnie cieńcie błotników. robił to juz ktoś? dużo z tym pracy? trzeba potem coś u lakiernika malować?? pozdrawiam
  9. a nie będzie trzeba nic rezać????????????
  10. a dlaczego nie te z "ringami" bedą wieśniacko wyglądać czy też dlatego że niefirmowe?
  11. przymierzam sie do zakupu lamp przednich do mojej niuni:) czy coś takiego się nada? http://www.allegro.pl/item152574057_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html lub: http://www.allegro.pl/item153287961_audi_a4_94_00_reflektory_angel_nowe_piekne.html może jakieś inne propozycje??
  12. geri74 odpowiedział(a) na geri74 temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja wyciągnąłem w następujący sposób: dwie dość szerokie plastikowe taśmy wsunąłem pod szkło lusterek a następnie rónwomiernie pociągnąłem za nie i ładniutko wyskoczyły szkła - nic sie nie połamało. odkęcenie śrubek pod lusterkiem było niemożliwe niestety. pozdro
  13. no to pewnie łożyska proponuję jechać do stacji kontroli pojadów podnieść samochodzik do góry załączyć rozpędzarkę i wszystko będize wiadomo
  14. geri74 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    koledzy wie ktoś jak w b5 zdjąć szkła lusterek? padło mi ogrzewanei i musze jakoś to naprawić a5 avant 98 podrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.