-
Przepływomierz do a4 2,5TDI
tylko ASO kupiłem dwa z allegro i oba chodziły przez miesiąc.
-
[A4 B6] Łożysko kół przednich -wymiana
- Czy urwał się komus wahacz??
no mnie stało się to samo mimo że zawieszenie co 2-3 misiące jest kontrolowane mieszkam w toruniu a uwał mi się na zakopiance wahacz oryginał audi:( ale swoje już przejechał takie życie- [A4 B6] Łożysko kół przednich -wymiana
kolego czy na 100% jesteś pewien że masz łożyska do wymiany? w 3 letnim audi? coś mnie się nie wydaje sprawdź to dobrze bo możesz kasę w błoto wywalić pozdrawiam- mała navi. czy bezużyteczna?
mam to samo na 99% nie jest to dx więc nie zadziała. wymienić samego czytnika na czytający dx też sie nie da - zupełnie inne kabelki i podłączenia- amortyzatory
jak najbardziej czasami nówki pokazują nawet 40-60% zużycia:) w praktyce wystarczy wsiąść do samochodu i pomiar wraca do "normy" albo po przejechaniu kilkuset kilometrów. poniżej 30 % sprawności auto nie powinno przejść przeglądu tak samo jeśli różnica pomiędzy amorkami na jednej osi wynosi ponad 15%- Problem z navi
jeśli to navi non dx to zapomnijcie o płycie na polskę są prawie na całą europę zachodnią nawe chyba wersje 2006 ale na polskę niet i nie będzie raczej pozdrawiam geri- [B5 all] Lampy przednie - zmiana
efekt extra trzeba będzie lampki zakupić i za rezanie się ziąć dzięki wszystkim za porady nie mam jak forum a4:) pozdrawiam serdecznie- [B5 all] Lampy przednie - zmiana
kostki to pikuś ale martwi mnie cieńcie błotników. robił to juz ktoś? dużo z tym pracy? trzeba potem coś u lakiernika malować?? pozdrawiam- [B5 all] Lampy przednie - zmiana
a nie będzie trzeba nic rezać????????????- [B5 all] Lampy przednie - zmiana
a dlaczego nie te z "ringami" bedą wieśniacko wyglądać czy też dlatego że niefirmowe?- [B5 all] Lampy przednie - zmiana
przymierzam sie do zakupu lamp przednich do mojej niuni:) czy coś takiego się nada? http://www.allegro.pl/item152574057_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html lub: http://www.allegro.pl/item153287961_audi_a4_94_00_reflektory_angel_nowe_piekne.html może jakieś inne propozycje??- a4 lusterka
ja wyciągnąłem w następujący sposób: dwie dość szerokie plastikowe taśmy wsunąłem pod szkło lusterek a następnie rónwomiernie pociągnąłem za nie i ładniutko wyskoczyły szkła - nic sie nie połamało. odkęcenie śrubek pod lusterkiem było niemożliwe niestety. pozdro- szum w przednim kole
no to pewnie łożyska proponuję jechać do stacji kontroli pojadów podnieść samochodzik do góry załączyć rozpędzarkę i wszystko będize wiadomo- a4 lusterka
koledzy wie ktoś jak w b5 zdjąć szkła lusterek? padło mi ogrzewanei i musze jakoś to naprawić a5 avant 98 podrawiam - Czy urwał się komus wahacz??
geri74
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta