-
pas przedni 2,5tdi 99 pasuje do 98???
Starać sie bede, dam znać co z tego wyszło ale za jakieś dwa tygodnie-upragniony urlop. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
-
pas przedni 2,5tdi 99 pasuje do 98???
Rozumiem że będzie pasował i kłopotów nie będzie z zamocowaniem lamp. :> Wielkie dzięki za pomoc ps profil uzupełniony
-
pas przedni 2,5tdi 99 pasuje do 98???
Jak w temacie. Czy pasuje wzmocnienie czołowe z 2.5tdi po lifcie do modelu z 98. nie mogę dostać nigdzie pasa przedniego do a4 2.5tdi z 98 avant. pozdrawiam prosze uzupelnic profil
-
mała navi. czy bezużyteczna?
przeprasza, ze sie nie odzywałem ale, byłem na upragnionym urlopie. dzien przed wyjazdem padł mi komp jutro musze go zawiezc do naprawy. jesli chodzi o navi to jeszcze nie działa, sprawdze czy mam navi3. pozdrawiam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajdź ono w 10 sek mam nadzieję, że któryś z chłopaków podłożył ci podusie
-
Skrecanie kierownicy podczas najeżdżania na garby
ja też to odczuwam na 205/55/16 choć delikatnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki, ale planuję navi załatwić przy okazji, więc i tak się pojawię.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Planuję się pojawić jutro po raz pierwszy. jeśli możecie to zabierzcie płytki do navi, mam małą między zegarami rocznik 98 sterowanie jest przy ręcznym, skrzyneczka na cd czarna w bagażniku po lewo, avant. pozdrawiam i do zobaczenia jutro
-
5 czy 6 biegów
6 biegów super sprawa. oszczędność bez katowania silnika przy wyższych prędkościach. polecam.
-
[B5 All TDI] Jakie zużycie oleju silnikowego jest w normie.?
Mój przepalił ok 0,5 literka na 7 000km. (przebieg 205 tyś). wszystko w normie.
-
mała navi. czy bezużyteczna?
Dzięki, za pozbawienie marzeń , trudno widocznie trzeba będzie jeszcze cierpliwie czekać ale ileeeeee...
-
mała navi. czy bezużyteczna?
dzięki, podjadę na spota do wawy, to zobaczymy czy zacznie wreszcie działać... dam znać, czy działa, jak już ono się za to zabierze. pozdrawiam
-
mała navi. czy bezużyteczna?
wiem, że temat się pojawiał :frown: . ale szlag mnie trafia jak coś posiadam lecz nie mogę z tego korzystać . jest to mała navi między zegarami, sterowanie jest obok ręcznego, "skrzyneczka" na cd w bagażniku po lewej stronie-avant. posiadam oryginalną płytkę lecz na niemcownieee czy jest szansa korzystać z tego w Polsce? będę wdzięczny za wszelką pomoc. pozdrawiam
-
A4 Assistance
wysłane na priv.
-
Czy na tempomacie jest oszczedniej b5 1.9 tdi
Trudno jest zrobić ten test, gdyż to zależy również od wiatru. Wiem iż z pewnością jeździ się o wiele wygodniej lecz trzeba być wypoczętym bo szybciej można zasnąć.
l_getler
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta