Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie amortyzatory na tył do obniżonej a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pytanie brzmi jakie mam kupic w rozsadnej cenie tylne amortyzatory do mojej a4 b5 kombi 1.9 tdi Wiem tylko ze mam auto obniżone. Strasznie mi zaczeło rzucac autem na boki na nierównościch i zauwazylem ze tylni amortyzator wylał.

Opublikowano

napisz do Kolegi Dzik

miał ostatnio w bardzo dobrych cenach nówki Monroe

Opublikowano

Jak chcesz w miarę tanie to polecam te:

AMORTYZATORY tył BILSTEIN AUDI A4 B5 AVANT 95-99 (2438726861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale z tym nr BNE-A537, ja mam springi eibach -30mm i jest ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj kupiłem i od razu załozyłem kayaba. Musialem też kupic odzielnie do nich odbijaki i gumy ktore zabezpieczaja amortyzatory przed dostaniem sie do nich brudów (takie harmonijki). Niestety po złożeniu wszystkiego i opuszczeniu auta na koła przypomnialem sobie ze przeciez mam obniżone sprężyny i te harmonijkowe osłony po spuszczeniu auta są bardziej ściśniete niż powinny, obawiam sie ze szybko moga sie uszkodzic bo przy wiekszych nierównościach ta harmonijka bedzie się ściskac na maxa. I tu moje pytanie co teraz zrobić, przyciac te harmonijki jakos na aucie czy moze przyciac te odbijaki, jak przytne harmonijke na dole to nie bedzie szczelnie przylegac do amortyzatora jak przytne przy górze to nie wejdzie w nią odbijak czy moze nic nie ruszac i jezdzic?

Opublikowano

Ja nic nie ruszałem, wszystko jest ok od roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja nic nie ruszałem, wszystko jest ok od roku :decayed:

A też masz te harmonijki ściśniete? Jak pokiwasz mocniej autem to odboje się też lekko ściskaja? Zawieszenie mam teraz zdecydowanie twardsze nie wiem czy przez te nowe amortyzatory czy moze robote robi tez to ze te oslony sa ściśniete i odboje lekko sie na wybojach tez sciskaja i nie pozwalaja amortyzatorowi na pełny zakres pracy? Na linku ktory wyzej wyslales osłony sa inne niz te ktore załozylem. Ja załozylem takie osłony OSŁONY I ODBOJE AMORTYZATORA KPL AUDI A4 (2453754160) - motoAllegro

Opublikowano
Wczoraj kupiłem i od razu załozyłem kayaba. Musialem też kupic odzielnie do nich odbijaki i gumy ktore zabezpieczaja amortyzatory przed dostaniem sie do nich brudów (takie harmonijki). Niestety po złożeniu wszystkiego i opuszczeniu auta na koła przypomnialem sobie ze przeciez mam obniżone sprężyny i te harmonijkowe osłony po spuszczeniu auta są bardziej ściśniete niż powinny, obawiam sie ze szybko moga sie uszkodzic bo przy wiekszych nierównościach ta harmonijka bedzie się ściskac na maxa. I tu moje pytanie co teraz zrobić, przyciac te harmonijki jakos na aucie czy moze przyciac te odbijaki, jak przytne harmonijke na dole to nie bedzie szczelnie przylegac do amortyzatora jak przytne przy górze to nie wejdzie w nią odbijak czy moze nic nie ruszac i jezdzic?

Spokojnie możesz tak jeździć nic się nie stanie :wink:

Opublikowano

Ja osłony kupiłem z Sachsa i nie dobija mi do bałwanków, poza tym mam springi progresywne więc nawet pod obciążeniem dużo się nie uginają a ta harmonijka nie ma znaczenia czy bardziej czy mniej ściśnięta :wink:

Opublikowano
  • Autor

Też kupiłem sachsa ale harmonijki. I sa one scisniete do kupy maxymalnie mimo ze auto stoi i jest puste, pewnie jak wejdzie ze 2 osoby na tył to juz na postoju amortyzator dotyka odbijaka. Zobaczymy co bedzie mam nadzieje ze za miesiac sie nie rozleci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.