Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem Wam przedstawić moją A4 kupiłem ją jakieś pół roku temu i o ile fundusze i czas pozwala coś tam sobie modzę pozdrawiam i czekam na podpowiedzi, opinie

Opis samochodu:

- Marka: Audi

- Model: A4 B5

- Rok produkcji: 1996

- Pojemność: 1.8 T

- Moc: ok. 150KM

- Silnik: AEB

Modyfikacje:

Silnik :

Wyrzucony kat zamiast tego rura 2.5'

wkładka filtra pipercrossa

Poprawione chłodzenie ic

Zawieszenie : Springi K.A.W. ok -40mm

Felgi : BBS VZ 8x17'

tylne lampy całe na czerwone przód kierunki ala USA

Dołożone światła dzienne przerobione żeby wyglądały jak halogeny w po lifcie i do tego żółta folia

Prawe lusterko od anglika (nareszcie coś widać)

Zegar doładowania

1005953d.th.jpg

1005950k.th.jpg

1005949r.th.jpg

1005947.th.jpg

1005945.th.jpg

1005944u.th.jpg

Opublikowano

fajna:thumbup1:

jak wyrezałeś front US? z czego te pomarańcze? prosiłbym o foty lamp z bliska:wink:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo prosto ro folia pomarańczowa z allegro :) docięta według kształtu kierunkowskazu na nocny mocnym w Łodzi też ktoś mnie pytał w szoku czy to lampy od U.S. czy same kierunki a tu ani jedno ani drugie foto z bliska :

43010234528099551216717.th.jpg

Opublikowano

z daleka lepiej to wygląda:decayed:

Opublikowano

no no niezła bryka:) pozdrawiam

Opublikowano

Fajna !

Te lampy nawet z bliska źle nie wyglądają...Nie głupi pomysł z tym.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad pomalowaniem dokładek zderzaka w kolor co o tym myślicie ma ktoś może zdjęcie tak zrobionej w moim kolorze?

Może zespawać dokładki ze zderzakami i zrobić na gładko?

czekam na podowiedzi

Opublikowano

Hmmm czemu jak otwieram foteczki to są wielkości 3x3cm a nie an cały ekran :P?

Ja bym dokładki zostawił w czerni ;)

Opublikowano
  • Autor

Mi fotki ładują się normalnie jutro będę kombinował z przyciemnianiem lekko tylnch szyb zobaczymy co z tego wyjdzie póki co założyłem oświetlenie ledowe wewnątrz łącznie z podświetlaniem nóg tylko mam problem bo nie zawsze chcą się załączyć po otwarciu drzwi lub tylko lekki się tlą myślę ze może za mały opór mają i dlatego coś jest nie tak może jakiś opornik wstawić ?

Po przesunięciu przełącznika w pozycje on świeca normalnie

Opublikowano

Nie rób z auta karawanu, jak przyciemnianie szyb to wszystkich (albo wcale):wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem czy karawan ? Zrobiłem tylne boczne light black a tył będzie roleta szukam ori ale pewnie będzie problem... zawsze można zerwać w każdej chwili :)

Opublikowano

Ja latam ze sciemnioną szybką 2 lata ponad i nic się nie czepiają, przegląd przechodzi w pzmocie bez problemu :P

Opublikowano
Bardzo prosto ro folia pomarańczowa z allegro :) docięta według kształtu kierunkowskazu na nocny mocnym w Łodzi też ktoś mnie pytał w szoku czy to lampy od U.S. czy same kierunki a tu ani jedno ani drugie foto z bliska :

http://img804.imageshack.us/img804/7446/43010234528099551216717.th.jpg

z daleka lepiej to wygląda:decayed:

fajna alternatywa zamiast oryginału :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mogłem nie pokazywać bo zaraz pół forum będzie miało lampy a'la USA :P ale spoko o tego jest forum żeby się dzielić pomysłami

A co do szyb w poniedziałek będzie roleta tylnej szyby i zobaczę czy zostawić folie na szybach czy zerwać i zostawić samą roletę

Perezip u Ciebie ładnie wygląda bo Ty masz wszystkie profesjonalnie przyciemnione

Aktualnie wygląda tak sorry za jakość zdjęć

zdjcie0256nf.th.jpg

zdjcie0255l.th.jpg

Opublikowano

Powiedz dużo robotki przy tych halogenach żeby je wsadzić w przedliftowy zderzak?

Opublikowano

Z tymi szybami to wszystkie albo w cale, obecnie z d*py wyglada taka ściema:whistling:

Opublikowano
Z tymi szybami to wszystkie albo w cale, obecnie z d*py wyglada taka ściema:whistling:

Oczywiście wszystkie równo :wink: A nie tył smoła a przód ledwo co :wink:

Opublikowano
  • Autor

Yyy tak :)

Najlepiej kupić kratki z ABS-u żeby się łatwo spawały (u mnie w sklepie dostępne) później trzeba wyciąć kratki do tej pionowej poprzeczki i dociąć w to miejsce płaski kawałek plastiku np. ze zderzaka i wspawać później wyciąć dziurę na halogen tu jaki chcesz ja kupiłem z homologacją na dzienne http://motoakces.pl/product/image/5337/WESEM_swiatlo_jazdy_dziennej_HM4-23800.jpg

Wszystko po szpachlowałem spawy itd. i pomalowałem struktura do plastiku halogeny przyklejone poxipolem trzymają elegancko

Mi to dwa dni dłubania w między czasie w pracy zajęło no i mam swoja spawarkę do plastiku

Idę odklejać folie :P

Opublikowano

Ładna. Szyby sam ściemniałeś?

Powiedz co to za folia na tych al'a usa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.