Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ze zwykłego avanta zrobiłeś piękne auto :thumbup1:

Dokładnie :kox: bardzo fajnie zmodzone autko :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Ze zwykłego avanta zrobiłeś piękne auto :thumbup1:

Dokładnie :kox: bardzo fajnie zmodzone autko :kox::kox::kox:

Dzieki kolego ale wiesz jak to mowia w miare jedzenie....i chcialby wiecej i wiecej a pomyslow cala szafa :naughty:

---------- Post dopisany 19-07-2012 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 22:00 ----------

naprawdę spoko fura :) trochę to obklejone nadkole mi się nie widzi ale co kto lubi :) lepiej dekory w środku, lusterka i ramka grila jakby obklejone były.

Dzieki wielkie,co to blotnika z czasem bedzie powrot do orginalu :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:12 ----------

Na dniach byla polerka tylnego zderzaka pasta 3M i gdyby nie zniszczony lakier na zderzaku byl by miod :kwasny:

http://s10.postimage.org/g34w4nn51/2012_07_12_10_51_55.jpg http://s14.postimage.org/atxa7ay0d/2012_07_12_10_52_28.jpg http://s12.postimage.org/mtltwy3yh/2012_07_12_10_52_38.jpg http://s12.postimage.org/a7bf041hl/2012_07_12_12_06_58.jpg http://s9.postimage.org/vxuuyuojf/2012_07_12_12_07_23.jpg

co to za środek do polerki? U mnie też by się przydało :kwasny:

BTW Fura jest kox :kox:

2012_07_19_09_23_23.jpg

---------- Post dopisany 21-07-2012 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 09:29 ----------

Dzis zabralem sie za licznik,mianowicie szybka byla tak porysowana :facepalm:

Ju po

2012_07_21_14_03_33.jpg 2012_07_21_14_03_14.jpg 2012_07_21_14_03_45.jpg

Opublikowano

2012_07_21_14_03_33.jpg

Kolega zawsze ma zatankowane do pełna :decayed: Fajny avancik, chociaz co do stickera mam mieszane uczucia :wink:

Opublikowano
  • Autor
http://s9.postimage.org/tzfig72z2/2012_07_21_14_03_33.jpg

Kolega zawsze ma zatankowane do pełna :decayed: Fajny avancik, chociaz co do stickera mam mieszane uczucia :wink:

Dzieki kolego:hi:

Co do stickerow dzis sa jutro ich niema takze narazie zostana.Na ta chwile spotkalem sie z milym uznaniem co do naklejki :naughty:

Opublikowano

2012_07_21_14_03_33.jpg

super efekt na szybie licznika:whistling: też tą samą pastą ?? :eusathink:

BTW fajne autko :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Wklejam kilka fotek z dnia wczorajszego.

Wlepy juz na aucie :whistling:

0b914766ca899d7amed.jpg c920167d456b6543med.jpg d3a15dceb82705cfmed.jpg 475ccda9a597deb6med.jpg

Opublikowano

Ładnie ogarnięta sztuka :) Co to masz za ledy ?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :hi:

daja zime biale swiatlo na foto jedynie inaczej :

Opublikowano

Dość dobrze wyglądają :)

Opublikowano
  • Autor
Dość dobrze wyglądają :)

no ba !!! :naughty:

Opublikowano

zacna furmanka, tez myślałem żeby okleic stickerami ale, lusterka i znaczek z przodu:wink:

Opublikowano
  • Autor
zacna furmanka, tez myślałem żeby okleic stickerami ale, lusterka i znaczek z przodu:wink:

dzieki dzieki a pokaz swoja fure i sie nie zastanawiaj tylko oklejaj

Opublikowano

Ziom, te foty coś się nie odpalają :kox: ale reklama tych de-lajtów niezła :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ziom, te foty coś się nie odpalają :kox: ale reklama tych de-lajtów niezła :decayed:

Jakie foty nie banglaja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bosze Bosze :grin: juz sie robi.

image.jpg image.jpg image.jpg aaaaa.jpgaaa.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze myslalem !! Czasem wycieraczka sie przydaje aczkolwek :naughty:

Jesli nawet gdzie moge dostac zaslepke?

image.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor

Wiec stalo sie trzeba bedzie sie zaglebic w temacie.

U siebie tez wywaliles?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.