Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po fotkach widzę, że mamy takie same:decayed:

Opublikowano
  • Autor
po fotkach widzę, że mamy takie same:decayed:

Te nie sa moje choc rok je mam na dachu :grin:

Ale jak pisałem gosciu z pracy mowił ze ma 17 na sprzedaz i relingi thule wiec cisne temat :wink:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Jak juz je bede miał szybko robie mocowanko na fairinga z kwasu

Opublikowano

Ja mam 3 szt. kupione za 1,5 zł w markecie budowlanym. Odpowiednio powyginać, rozwiercić i jest dobrze. Jeszcze plekse na środku muszę odpowiednio do dachu zeszlifować i jakąs gumę na krawędzi zamocować co by szkód na lakierze nie porobiła :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie kupowales plekse i bedziesz ja oklejal??

Opublikowano

U teścia w piwnicy :decayed: tak, będę oklejał. Dobra gruba pleksa i jeszcze mi zostało :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie :-)

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Tesciu obi prowadzi :-)

Opublikowano

czasami mam takie wrażenie jak jestem u niego w piwnicy :rolleyes: niczego w okolicy nie znajdziesz to nie ma problemu z tą pleksą, wymiary jak będziesz zainteresowany Ci podeślę.

Opublikowano
  • Autor
czasami mam takie wrażenie jak jestem u niego w piwnicy :rolleyes: niczego w okolicy nie znajdziesz to nie ma problemu z tą pleksą, wymiary jak będziesz zainteresowany Ci podeślę.

Tescio :grin:

Karol nie ma co myslec napisz jak mozesz co i jak z ta owiewka bo jestem zainteresowany :naughty:

Opublikowano

No co ma być? pojawiasz się u mnie, oglądasz moje arcydzieło, ja oglądam Twoją 4ke wymieniamy się poglądami, miła kulturalna rozmowa itd itp :decayed: termin i miejsce do dogadania :whistling:

Opublikowano
  • Autor
No co ma być? pojawiasz się u mnie, oglądasz moje arcydzieło, ja oglądam Twoją 4ke wymieniamy się poglądami, miła kulturalna rozmowa itd itp :decayed: termin i miejsce do dogadania :whistling:

:lol1: strach jest

Opublikowano

Ja wiem, że mieszkam w takim a nie innym mieście ale moja okolica jest raczej spokojna :grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja wiem, że mieszkam w takim a nie innym mieście ale moja okolica jest raczej spokojna :grin:

Wiesz ok.roku mieszkalem w Lewinie :-) wiec ja swoje wiem.

Wiec sie spiszemy i mozemy sie na niemodlinie spotkac.

Opublikowano

Możemy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Możemy:wink:

dzis jade przez Niemo :wink:

poszło PW

Opublikowano

Przy innej okazji, dzisiaj nie było jak

Opublikowano

nie oklejaj owiewy,szprejem na czarno od wewnatrz i bedzie cacy,

Opublikowano

No nie wiem :eusathink:mam folię to zobaczę jak wyjdzie

Opublikowano
  • Autor
nie oklejaj owiewy,szprejem na czarno od wewnatrz i bedzie cacy,

Szprejem powiadasz ?

I nic nie złazi

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

No nie wiem :eusathink:mam folię to zobaczę jak wyjdzie

z kad masz folie -jaka firma bo jak licha to faktycznie lepiej sobie darowac.

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Dystans na pokładzie i jest GIT mozna dupke opuscic :decayed:

DSC_0969.jpg DSC_0967_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Ja mam szprejowane i jest cacy, folia robiłem to lipa bo przebija

Opublikowano
  • Autor

No a gdyby folie najciemniejsza to tesz lipa?

Jutra jade do kolegi ktory okleja auta jak bedzie mial kawalek odpadu to zabieram.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.