Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera cofania montaż


piter1114

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przymierzam się ale w b6 avant

Kamery na alledrogo widziałem 2 typy jedne w ramce rejestracyjną a druga jako lampka podświetlania w sedanie b6 w przypadku ramki gdzieś trzeba przejść z przewodem więc wiercenie nie do ominięcia, w drugim przypadku jest nieco lepiej, zdejmij tapicerkę klapy z tego co pamiętam jest przykręcona na jakieś 15 śrub krzyżak później do auta najlepiej przepchnąć kabel oryginalną wiązką

dalej masz dwie drogi na alledrogo są moduły wifi więc jak nie masz chęci nie musisz ciągnąć przewodu, zasilanie dostaniesz z żarówki wstecznego i tu mały hint, nie wiem jak jest w b5 ale w b6 jeśli kamera ma być podłączona do rns-e'a to trzeba to zrobić przez przekaźnik, widocznie na tym drucie są jakieś śmieci które nie robią dobrze na obraz.

jeśli jednak chcesz ciągnąć przewód, spróbuj zdemontować oparcie tylnej kanapy, zobaczysz którędy wiązka oryginalna idzie, rozsądek mówi z lewej strony, wiązki spotykają się pod siedziskiem kanapy razem z sterownikiem abs, więc do świateł też możesz tam się dostać, pamiętam, że montując sterownik centralnego zamka właśnie tam pod kanapą go wcisnąłem. Dalej progiem i już jesteś przy słupku A

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...