Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Mój czarny Audiczek TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Skoro już tu jestem postanowiłem wyjść z cienia:wink:

Pamiętam jak kilka lat temu przesiadłem się z Fiata 126p na Forda Escort MKVII. Byłem wówczas zaskoczony przestronnością wnętrza, jakością wykonania, dynamiką i ogólnym wygladem samochodu. Był to dla mnie dosłownie skok milowy do przodu w motoryzacji. I wiecie co? Kiedy przesiadłem się z Escorta na A4 to uczucie wróciło ;))) Co tu dużo mówić tłumienie nierówności wręcz nieziemskie, fajna dynamika (jeżdzę głównie po mieście nie ścigam się po trasie więc 101km starczy;) i ogólnie to uczucie kiedy zasiadasz za kierownicę, można poczuć się wyjątkowo a to jest wartość bezcenna.

Wyposażenie:

-ABS,

-ESP,

-Tempomat,

-6 Airbagów,

-Elektr. szyby przód,

-Elektr. lusterka podgrz.,

-Elektr. reg. świateł,

-Podgrzewane fotele przód,

-Klima 2strefowa,

-Centralny zamek,

-Domykanie szyb z pilota,

-roleta przeciwsłoneczna tył,

-alu 16",

-pełen FIS.

Jak mi się coś jeszcze rzuci w oczy zaktualizuję opis.

Poniżej fotki:

57376508.jpg

10810680.jpg

15872203.jpg

47121790.jpg

49886091.jpg

Do tej pory zrobione:

- Ori Alu BBS bodajże z B7 (poprawcie mnie jeżeli się mylę) + Michelin Energy Saver 205/55 R16

0f2bbe72d4900cc6med.jpg

- Dywaniki gumowe Petex

bbb73f5fbab439f2med.jpg

Do zrobienia:

- Bieżące eksploatacyjne sprawy+rozrząd,

- podłokietnik,

- przeszczep kilku przełączników (wyglądają tragicznie),

- emulator zmieniarki,

- lodówka,

- alu 15" zima.

Opublikowano

fajne fotki, w jakim programie robiłeś hdry?

Opublikowano
  • Autor

Podziękować :)

Fotki montowane w Photomatix, ale tutaj uwaga potrzebny jest aparat obsługujący bracketing bądź ręcznie przestawiać czas otwarcia migawki (czyt. potrzebny statyw).

Opublikowano

Możesz napisać jak się jeździ tak słabą wersją? Chyba przez ten brak mocy trochę więcej pali?

Opublikowano
  • Autor

Normalnie się jeździ jak każdym innym autem. Nie odczuwam, żeby było słabe. Przy normalnej jeździe 6-6,5 w mieście. Jeżdżąc "eko" można spokojnie zejść poniżej 6l.

Opublikowano

sorr Panowie ale te "foty" to jakaś MASAKRA jest... ileż "trzabyło" się natrudzić żeby spieprzyć...miałem siedzieć na forum se czytać i nie zabierać głosu jak nie znam tematu...ale tu znam...katastrofa...przepraszam więcej się nie wtrącę...moja stara nokia n900 od ręki robi hdry od tak sobie...lepsze... więcej Shopa niż Foto...sorki ale nie mogłem się powstrzymać...

P.S.

a pytanie kkam-a o fajne foty mam nadzieje że było ironią...

Opublikowano
  • Autor

Mnie się takie podobają i takie Sobie wstawiłem :) Tobie nie muszą, na tym polega wolność słowa. Możesz otworzyć własny wątek, w którym będziesz sobie wrzucał wypasione zdjęcia z nokii n900 ;) Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.