Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przegląd audiczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was koledzy :)

Posiadam audi a4 b7 tdi, 173 km(po chip-ie) z 2007 roku i mam około 83150 kilometrów przebiegu, jeszcze trochę i będę musiał zrobić przegląd. I tutaj mam pytanie: niestety nie posiadam książki serwisowej mojej audiczki, zakupiłem ją w komisie, i nie wiem co powinienem w tym przeglądzie zrobić, czy trzeba coś wymienić oprócz wymiany oleju (na jaki olej najlepiej), filtrów itp.

Bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Opublikowano

Witaj Papichulo...

Jak bys uzupelnil swoj profil do konca, to bedzie mozna pisac do Ciebie po imieniu i kazdy bedzie wiedzial jakie masz auto bez czytania Twojego pierwszego wpisu.

A teraz tak...

To co napisal kolega powyzej to jak najbardziej prawda.

Mysle ze musisz znalezc sobie mechanika z prawdziwego zdarzenia. Co bedzie zapewne bardzo trudne.

Nastepnie musi on przegladnac Twoje auto i podpowiedziec Tobie jak to wszystko w aucie wyglada.

Bo my tu na forum nie widzimy Twojego auta i mozemy tylko teoretyzowac co robic a co nie.

Napewno nalezaloby nastawic sie na wymiane rozrzadu. To dosc wazna rzecz.

Poza tym tak jak piszesz wszystkie oleje i plyny.

Jesli chodzi o olej, to na forum jest odpowiedni dzial gdzie mozesz sie duzo dowiedziec.

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

A o reszcie to jeszcze koledzy Ci tu dopisza.

PS. Poza tym zeby wszystko bylo fajnie ... to musisz w swoim tytule umiescic dane auta.

To znaczy kod silnika i jaki to model. Jest cos takiego jak Prefiks:.... w lewym gornym rogu

Zobacz na inne watki jak to wyglada

Oraz w Twoim aucie mozna juz sprobowac sprawdzic originalny przebieg.

Opublikowano

ja tez nie wierze w ten przebieg :) jaki masz silnik 2.0 tdi?

Opublikowano

Naiwność ludzka jest bezgraniczna. 83 tysie....

Opublikowano
Naiwność ludzka jest bezgraniczna. 83 tysie....

Ja to do dzisiaj tak naprawdę nie wiem ile moja ma przebiegu, ale czy to ważne ? Stan techniczny się liczy, przebiegiem przestałem się podniecać daawno temu. :wink:

Opublikowano
Naiwność ludzka jest bezgraniczna. 83 tysie....

Ja to do dzisiaj tak naprawdę nie wiem ile moja ma przebiegu, ale czy to ważne ? Stan techniczny się liczy, przebiegiem przestałem się podniecać daawno temu. :wink:

Te modele ( B5 )... tak maja. Nie wiadomo ile kilometow przejachane. A chodza jak burza.... :whistling:

Opublikowano

Rozrząd, olej, wszystkie filtry czyli kabinowy, powietrza, paliwa.

Co do oleju to kazdego indywidualna sprawa, ja polecam Motul

Ps. Pierwszy raz samochód kupiłeś?? Z komisu, bez ksiązki z przebiegiem 83 tys :facepalm: w 283 bym uwierzył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do chipa, sam dałem go zamontować po zakupie audiczki, ponieważ jeszcze czegoś mi brakowało :) dałem go założyć w Szczecinie u znajomych mojego kuzyna, którzy się tym zajmują i dają im do zchipowania same furki za dużą kasę. Oni ważą samochód i badają parametry silnika itp i podpasowują chipa pod Twój samochód.

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

Auto było podłączane pod czincza i tam też pokazał ten sam przebieg, kiedyś ktoś mi powiedział, że w audi i mesiu jak cofnie się przebieg to i tak przez czincza pokaże rzeczywisty jaki ma samochód. Autko z zewnątrz i wewnątrz było i nadal jest zadbane, lakier był sprawdzany czujnikiem lakieru i tez tam bez skazy. Nawet jeśli ma przejechane więcej niż pokazuje na liczniku, to nic nie szkodzi, ponieważ jestem z niego bardzo zadowolony :)

Opublikowano

Witaj Patryk

Fajnie ze uzupelniles profil.

Widze teraz ze jestes z Gdanska, a chipa robiles w Szczecinie.

Masz u siebie w miescie bardzo dobry warsztat samochodowy. Polecany u nas i na innych forach.

Mysle ze mozesz zainteresowac sie tym adresem. Gdyz tam mozesz rowniez uzyskac duzą pomoc w sprawie swojego auta.

Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.