Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padł reduktor Zavili Zeta n wymienilii na Alaska


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

witam pomocy ,padl mi reduktor zavili zeta n wymienilii na alaska czy to dobry wybor co mozecie powiedziec o tym reduktorze alaska ?

i mam drugi problem po zgaszeniu samochodu na lpg to po ponownym zapalaniu trzeba dlugo krecic rozrusznikiem ,a jak sie zgasi na benzynie to wszystko jest ok co moze byc przyczyna goscie od lpg chca wymienic staga 300+ na nowego ale watpie zeby to pomoglo

mam wtryski hana czerwone stag 300 + reduktor alaska przedtem byl zavoli zeta n na poprzednim reduktoze zavoli problem z odpalaniem tez byl taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska jest dobrym reduktorem ale 100km ,ile masz przejechane na gazie i na wtryskiwaczach może wtryski przepuszczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska jest dobrym reduktorem ale 100km ,ile masz przejechane na gazie i na wtryskiwaczach może wtryski przepuszczają?
przejechane mam tylko 5 tys km na tej instalacji lpg

"Alaska jest dobrym reduktorem ale 100km" to znaczy ze do silnika 100 konnego ?

a moze zmienic wtryski na hana zilone zamiast czerwonych ?

no na forum lpg napisali ze to jest wina tego ze mam 12 v wziete nie po stacyjce tylko z kads indziej i chyba faktyczni etak jest bo kontrolki od lpg gasna dopiero 15 minut po wyjeciu kluczyka a powinny odrazu chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wymieniają na taki jaki był...a + ma się pojawiać i zanikać wraz z obrotem kluczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede chcuial spowrotem zavoli zeta n ,a czy moze byc AC R01 bo taki mi proponowali kiedys czy lepszy ten zavoli zeta n ?

no i powiem zeby + wzieli ze stacyjki wie ktos moze jakie to kable jakie kolory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten reduktor AC R01 jest już nowa seria i jest dobry .

a jak rozpoznac nowa serie czym sie rozni od starej ?

panowie dzwonilem do gaziarza i mi powiedzial ze ten reduktor alaska jest do silnikow o mocy do 150 km ? hmm co o tym sadzicie czy to sciema ?

---------- Post dopisany 02-08-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2012 at 06:49 ----------

no problem z odpalaniem po pracy na lpg rozwiazany czyli 12 v pociegniete po stacyjce i juz jest ok teraz tylko jaki reduktor wybrac i czy hana czerwone sa ok czy lepiej zielone do a4 2,0 ALT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...