Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niebieski dym z rury


mario1980

Rekomendowane odpowiedzi

mam 1.8T i dzisiaj na wolnych obrotach zaczol mi dumic na niebiesko:facepalm: a jestem 300km po wymianie oleju czy to turbina czy gumki na zaworach.Prosze o pomoc:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę czy na nagrzanym silniku Ci kopci czy zimnym. Nie jestem pewien do końca bo sam w trakcie wymiany uszczelniaczy na zaworach jestem, ale mi kopci jedynie jak temperatura dobija do 90 stopni, no i ja nie mam turbo. Moim zdaniem gdyby turbo padało to od początku powinien kopcić.

Z drugiej strony to nie musi być turbo czy uszczelniacze zaworów ;) Przyczyn wiele może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski dymek to nabank olej wcina.

na zimnym zazwyczaj pierscienie puszczaja

turbina zawsze moze puszczac (zimny/cieply) sprawdz dolot jesli w nim jest olej to puszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przestal dymic nawet po nocy byl spokuj:dontknow:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

no i znow dymi na niebiesko ale dopiero na rozgrzanym silniku

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

a mam jeszcze pytanie....jak zdobyc klubowe ramki na rejestracje??podajcie jakies namiary kto tym sie zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki : http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index12.html

masz nizej na stronie glownej forym dzial "gadzety klubowe".

JEsli na cieplym to pierscienie odpadaja, uszczelniacze lub turbow mniejszym stopniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jade wymienic czujniki od tem.zewnetrznej i temp.swiezego powietrza bo mam problem z klima ale pewnie to nie ma zwiazku z silnikiem

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dziekuje kolego lapsik za namiary co do tych rameczek:cheesy:

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 19:55 ----------

koledzy czy po wymianie czujnika temp.zewnetrznej trzeba robic jakiegos reseta?bo zalozylem dwa uzywane i nie bylo roznicy bo dodam ze wariuje mi teperatura raz jest -45 albo tak jak na zewnatrz i nie wiemco jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...