Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Nie działają głośniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z głośnikami, działa tylko przedni prawy, a reszta cisza. Wyjąłem radio i na brązowej kostce, od głośników, mam podpięte numerki 3,4,5,6. Wyczytałem na forum, że za tylne głośniki odpowiadają pozostałe numery, więc nie ma się co dziwić czemu nie działają. Jednak przednie są podpięte obydwa, a działa tylko prawy, dlaczego? Jeszcze problem mam z tym, że nigdzie nie widzę kabelków od tylnych głośników aby podpiąć je do kostki.

Dziękuję i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głośniki masz za pewne aktywne i sygnały do nich będą w kostce mini iso oznaczone jako line out. Może ktoś Ci fader i balans poprzestawiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głośniki masz za pewne aktywne i sygnały do nich będą w kostce mini iso oznaczone jako line out. Może ktoś Ci fader i balans poprzestawiał ?

Dzięki za odp. Nie, na pewno nie, bo wczoraj juz patrzyłem i jest ok. A gdzie są te oznaczenia, który kabelek jest który, bo nie bardzo się mogę połapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wybacz , że się podłączę. Jestem po spaleniu radia (felerne kostki ISO) spaliła się końcówka mocy no i bezpiecznik radia. Wszystko już zrobione , ale nie gra tył ani subwoofer. Czy gdzieś w bagażniku jest jeszcze jakiś bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie to już jedyna opcja. Znalazłem na fotkach w necie , że kostki znajdują się ponad skrzynią basową , ale nie mogę dobrać się do niej ponieważ nie idzie mi demontaż tapicerki. Obawiam się połamać to ustrojstwo. Szukałem podpowiedzi , ale nie bardzo coś znajduje. Może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...