Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy to brak oleju w skrzyni?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.A więc tak trzeci i piąty bieg wchodzi mi ze zgrzytem,sprawdziłem i była bardzo wyrobiona tulejka wybieraka.Dziś wymieniłem wybierak ale trójka i piątka dalej zgrzytają.Może być to spowodowane małą ilością oleju w skrzyni?I jeszcze jedno pytanko ile i jaki olej do skrzyni?Pozdrawiam

Opublikowano

Raczej synchronizatory trzeba wymienić. Ja jak wymieniałem sprzęgło u siebie to przy okazji wymieniłem olej. Zalałem MOTULA 75W90 a weszło.

Opublikowano

Chciałem kupić olej do skrzyni oryginalny VW G 052 911, ale sprzedawca proponował mi FUCHS Sintofluid 75W80 o połowę tańszy. Nie powiedział tego wprost, ale dał do zrozumienia, że w oryginalnych butelkach VW znajduje się właśnie olej FUCHS. Orientuje się ktoś w tym temacie ?

Opublikowano
Chciałem kupić olej do skrzyni oryginalny VW G 052 911, ale sprzedawca proponował mi FUCHS Sintofluid 75W80 o połowę tańszy. Nie powiedział tego wprost, ale dał do zrozumienia, że w oryginalnych butelkach VW znajduje się właśnie olej FUCHS. Orientuje się ktoś w tym temacie ?

Może taki ma do opchnięcia. Z tego co się orientuje to jedynie olej castrola poza oryginałem z ASO posiada normę VW CASTROL SYNTRANS TRANSAXLE 75W-90 1L - TAF-X (2540808510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

zalej millersa nt nie pozalujesz

Opublikowano

Znalazłem na allegro oryginalny olej VW do manualnych skrzyn biegów za ok 40 zeta. Jednak do mojej skrzyni ma być z normą G052911A2 (za 130 zeta litr), a tam ten miał inną. Czyli VW ma różne oleje do manuali. W takim razie którą normę spełnia ten Castrol ?

Opublikowano
Znalazłem na allegro oryginalny olej VW do manualnych skrzyn biegów za ok 40 zeta. Jednak do mojej skrzyni ma być z normą G052911A2 (za 130 zeta litr), a tam ten miał inną. Czyli VW ma różne oleje do manuali. W takim razie którą normę spełnia ten Castrol ?

Ten castrol spełnia właściwą normę, kiedyś był w zielonych butelka i nazwa jego brzmiała "Castrol TAF-X 75W90" obecnie zastąpił go ten co podałem w linku. Dodatkowo znalazłem ci informację na ten temat z forum passata gdzie podają, że FUCHS Sintofluid 75W80 spełnia normę VW Olej do skrzyni biegów G052911A1/A2, norma VW 501.50 [Archiwum] - Passat forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.