Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie dotyczące zamiany kiry standart na multifunkcyjną a mianowicie:

czy wystarczy przełożyć kierownicę na nową multi i będzie pasowało wszystko czy jest szansa że akurat w moim autko ta kiera multi nie będzie działała ?

Opublikowano

raczej będzie działać:naughty:

Opublikowano
  • Autor

haha raczej ;)

można to sprawdzić żeby nie inwestować bez sensu, jeżeli tak to jak ?

jakie kiery podejdą ?

pozdrówko

Opublikowano

Kiera multi z b7 czy b6? Bo jak b7 to na 100% nie działa. Jak b6 to musisz podać jaki masz moduł pod kierownicą. Po literę na końcu określi czy obsługuje multi. I wiadomo taśma do zmiany.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

o widzisz to już wiem na czym stoję

jeżeli np. nie będę miał możliwości podłączenia to jest możliwość wymiany modułu na taki który obsługuje ??

Opublikowano

Oczywiście. W warsztacie masz odwiedziny temat. Jaka coś to pisz bo przerabiałem temat u siebie. Ale w twoim przypadku jest gorzej. Bo albo nie zadziała poduszka jak zalożysz z b7 albo nie będzie działać cała multi przy kierownicy z b6

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

czyli kiera z b7 odpada na 100%

zostaje z b6

możesz mi powiedzieć co działa a co nie ?

Opublikowano
Kiera multi z b7 czy b6? Bo jak b7 to na 100% nie działa. Jak b6 to musisz podać jaki masz moduł pod kierownicą. Po literę na końcu określi czy obsługuje multi. I wiadomo taśma do zmiany.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jarek symphony III jest przecież z B7 to dlaczego ma nie działać z kierą z B7???

jak dla mnie to radyjko podobnie jak rns-e zadziała przy obydwu fajerach i B6 i B7:wink:

Opublikowano
Kiera multi z b7 czy b6? Bo jak b7 to na 100% nie działa. Jak b6 to musisz podać jaki masz moduł pod kierownicą. Po literę na końcu określi czy obsługuje multi. I wiadomo taśma do zmiany.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jarek symphony III jest przecież z B7 to dlaczego ma nie działać z kierą z B7???

jak dla mnie to radyjko podobnie jak rns-e zadziała przy obydwu fajerach i B6 i B7:wink:

Przecież napisałem ze zadziała z kierą z b7 ale nie odpali poduszka. A przy b6 nie działa zmiana utworów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

o matko zawsze musi być coś nie tak ;)

ale i tak chyba mam moduł do bani tzn mam taki numer sterownika: 8E0-953-549-F

Opublikowano

No F to model LOW. Więc bez obsługi tempomatu i multi kiery.

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tu masz trochę lektury

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Opublikowano
  • Autor

czyli sam moduł można wymienić na pasujący do muti kiery z tego wynika

Opublikowano

Zmieniasz moduł, taśmę, kodujesz i działa. A przy okazji możesz zrobić tempomat. Ja mam dodatkowo moduł BT. Do szczęścia brakuje mi tylko podgrzewanej kierownicy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.