Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE


Bartekl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wstawiam 004 po sprawdzeniu w serwisie - mechanik twierdzi że napinacz i ustawienie rozrzadu jest OK.

15ff3e17a60dfc8am.jpg

Co o tym myślici i co radzicie???? szukać innego mechanika (ale gość od lat robi głónie rozrządy w VW i Audi)

W aucie w sumie wszystko gra.......[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 20:46 _________________________________________________Nie da sie ukrzc ze Euro w pelni..... :drunk: czas oczekiwania na odp wzrasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro koles sie zna i twierdzi ze jest dobrze... hmmm...

W mojej ocenie nie jest dobrze, a to ze ECU sobie z tym radzi dopasowujac kat wtrysku to inna sprawa.

Mam propozycje... byl podobny temat synchronizacji kąta na AKP ..... zamiesc te logi na AKP z pytaniem czy są w porzadku.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pewne spostrzeżenie które może świadczyć że auto jest trochę przymulone. Robiąc logi średnio od 1500 RPM to po około 10s(STAMP) mam 3900 - 4100 RPM. Czytając bardzo dużo logów na forum widzę, że inne AWX-y po 10s łapie 4200- 4300 obrotów. (zaznaczam że analizowałem tylko przypadki które zaczynające się od tej samej wartości obrotów na starcie)

Czy ten kąt synchronizacji może mieć wpływ?

Czy takie czynniki jak opony, ukształtowanie terenu, wiatr przy pomiarach mogą mieć wpływ? (choć moje auto zawsze wypada słabiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kąt synchronizacji może mieć wpływ?

Czy takie czynniki jak opony, ukształtowanie terenu, wiatr przy pomiarach mogą mieć wpływ? (choć moje auto zawsze wypada słabiej)

oczywiscie ze kat synchronizacji ma wplyw na mocz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...