Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Postojowa LED T4W


pezex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w Audi B6 spaloną jedną postojówkę i myślę nad założeniem takich:

FLUX LED T4W Ba9s Xenon 6000k 8000k Audi Volvo FV (2534234378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z racji tego, że mam xenon to kupiłbym białe postojówki.

I teraz pytanie czy będą one bezproblemu świecić? Bo niemogłem znaleźć na internecie jednoznacznej odpowiedzi, a przeczytałem, że ledy pobieraja mniej prądu i może być tak, że postojówka będzie migać.

Oraz czy takie postojówki nie przekraczają jakichś przepisów odnośnie koloru świateł postojówek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli coś takiego by podeszło?

LED POSTOJOWKI T4W 8x1210 SMD CAN BUS BA9S SYMETR (2542381505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A chcąc wymienić żarówki oświetlające wnętrze auta to też muszę kupić CAN BUS? czy zwykłe ledowe najtańsze będą pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli coś takiego by podeszło?

LED POSTOJOWKI T4W 8x1210 SMD CAN BUS BA9S SYMETR (2542381505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A chcąc wymienić żarówki oświetlające wnętrze auta to też muszę kupić CAN BUS? czy zwykłe ledowe najtańsze będą pasować?

tez z can busem i jakies drozsze, ale na gwarancji najlepiej. Odzalujesz kilka zł mniej, a kupisz kilka razy wiecej zarowki :-)

Te tanie zawsze sie bakają, wiec naprawde nie ma co zalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...