Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpala i gaśnie


Tom A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilkunastu dni borykam się z problemem uruchomienia auta na Pb na LPG w trybie awaryjnym odpala bez najmniejszego problemu jeśli podczas pracy na LPG przełącze go na Pb czasami zaskoczy, ale pracuje tylko powyżyej 3 tys, jeśli zdejme nogę z gazu natychmiast gaśnie. Wiekszość prób uruchomienia nie przynosi efektu. Jeśli podczas jazdy np. obwodnicą przełącze auto z LPG na Pb efekt jest taki, że auto natychmiast gaśnie. Vag nie wykazuje żadnych błędów. Tu spis elementów które były podmieniane i zero efektu:

1 Przepływomierz

2 Listwa wtryskowa wraz z wtryskami

3 Pompa paliwa

4 Regulator ciśnienia paliwa

5 Cewka zapłonowa

6 Wypompowane całe paliwo zalane nowe

7 Przekaźnik odcinający pompe paliwa

Na LPG auto pracuje bez najmniejszego problemu. Co mogło paść ? Sterownik od LPG czy ECU w aucie. Jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filtr paliwa wymieniałeś ?? zobacz czy masz też drożne przewody paliwowe, i zobacz czy podczas kręcenia masz napięcie na wtyczce od pompki paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo jest podawane jak kręce rozrusznikiem bo podpiołem drugą listwe pod przewody i dodatkowo wymusiłem vagiem test wyjść i paliwo jest podawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam podobny problem i jestem ciekawy jak to się skończyło, bo juz nie mam pomysłu czego się złapać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...