Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy silnik BKD jest ok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam mozliwosc zakupienia auto z silnikiem diesla 20TDI z symbolem BKD, wiem, ze sa tam dwa walki ale jak z jego zywotnoscia? Bo generalnie uciekaja ludzie od silnikow diesla 2.0TDI z 16V z grupy VW. Jakie jest wasza opinia na ten temat. Prosze o podpowiedz. Nadmienie, ze to auto jest od pierwszego wlasciciela i wciaz serwisowane, przejechane ma 120 000km. Produkcja 31 grudzien 2007 auta ;).

Dzieki z gory

Pozdrawiam

KES

Opublikowano

Chyba jedyny silnik montowany poprzecznie który udał sie grópie vag. Niestety. Ma problem z głowicami, które pękaja ale to z pierwszych lat produkcji. Nie pamiętam do kiedy. Ale nie ma wałków i pompe jak w 1,9 TDI. A wiec jak z pewnych rąk to sie nie zastanawiaj.

Pozdro

ZC

Opublikowano
Panowie mam mozliwosc zakupienia auto z silnikiem diesla 20TDI z symbolem BKD, wiem, ze sa tam dwa walki ale jak z jego zywotnoscia? Bo generalnie uciekaja ludzie od silnikow diesla 2.0TDI z 16V z grupy VW. Jakie jest wasza opinia na ten temat. Prosze o podpowiedz. Nadmienie, ze to auto jest od pierwszego wlasciciela i wciaz serwisowane, przejechane ma 120 000km.

Dzieki z gory

Pozdrawiam

KES

uciekaja??Przeciez teraz to tylko robia 16v a 8v montowali pewnie dlatego,ze naprodukowali głowic w nadmiarze wiec trza było to gdzieś upchać :naughty:Wracając do tematu trza uważac na piezoelektryczne pompki bo lubią siadać...
Opublikowano
  • Autor

no jesli maja mozliwosc wyboru miedzy 8V a 16V to ten pierwszy ma lepszy popyt, a prawda jest taka, ze nie ma go tyle na rynku co 16V, wiec jak ktos moze "uciec" to ucieknie a raczej zakupi 8V, ale to wszystko kwestia gustu a na ten temat sie nie rozmawia.

Ja generalnie mialem 8V 140koni ale mi "uciekl" bez mojej wiedzy tzn skradziono mi 2tyg temu :( niech im sluzy ;)

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

ok dzieki Panowie temat zamkniety!

pozdrawiam

Opublikowano

ja mam VW Tourana z BKD i nie narzekam na silnik-trochę nim nalatałem i bez problemów, większych, niż z innymi silnikami...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.