Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,jechałem samochodem jakieś 100 km/h i nagle szarpnął i zgasł. Próbowałem go uruchomić i nic,świeci sie tylko kontrolka od świec żarowych. Podłączylem vag pokazał walnięty elektrozawór paliwa przy pompie,wymienilem bład zniknął,ale pokazał sie inny regulator ilości paliwa i tu pytanie gdzie on jest. Po wymianie elektrozaworu zawór sie otwiera i zamyka ale nie podaje paliwa na wtryski czy przyczyna może byc ten regulator? Pomocy

Opublikowano

regulator ilosci paliwa to nastawnik,na 99% stanal tloczek w pompie,zdejmij nastawnik i poruszaj suwakiem.

Opublikowano

Nic z tego nie rozumiem. Myślałem że są dwa elektrozawory - jeden od ilości paliwa a drugi od kąta wtrysku... Jeżeli walnięty ten od kąta wtrysku...nie polecam ale zapali na hol albo... na plaku.

Opublikowano
  • Autor

A gdzie znajduje sie ten tloczek i ten nastawnik bo ja zielony w tych sprawach z góry dzięki:)

Opublikowano
regulator ilosci paliwa to nastawnik,na 99% stanal tloczek w pompie,zdejmij nastawnik i poruszaj suwakiem.

Bez zaczepkiL:-/ sory, ale wydaje mi się że w tym przypadku nie wywali błędu. Raczej jak ujara mos-feta w sterowniku pompy.

Kolego DESPERADOS napisz jaki motor, będzie wiadomo jaka pompa.

Opublikowano
Nic z tego nie rozumiem. Myślałem że są dwa elektrozawory - jeden od ilości paliwa a drugi od kąta wtrysku... Jeżeli walnięty ten od kąta wtrysku...nie polecam ale zapali na hol albo... na plaku.
regulator ilosci paliwa to nastawnik,na 99% stanal tloczek w pompie,zdejmij nastawnik i poruszaj suwakiem.

Bez zaczepkiL:-/ sory, ale wydaje mi się że w tym przypadku nie wywali błędu. Raczej jak ujara mos-feta w sterowniku pompy.

Kolego DESPERADOS napisz jaki motor, będzie wiadomo jaka pompa.

Kolego marlon, nie wyspisuj glupot i nie wprowadzaj ludzi w blad... :wallbash: Poczytaj sobie troche o N146 w VP-37, a potem wypowiadaj sie na forum :whistling:

Opublikowano

facet nie napisał nawet jaki to silnik w jakim aucie a grono jasnowidzów udziela porad

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Przy uszkodzeniu N108 nic się nie stanie, nie będzie przyśpieszał kąta wtrysku.

Regulator ilości paliwa, hmm... nie ma nic innego niż nastawnik. Trzeba przynajmniej ściągnąć górny dekiel i zobaczyć połączenia 7 pinów w nastawniku. Może był już regenerowany i lut puścił.

Opublikowano
facet nie napisał nawet jaki to silnik w jakim aucie a grono jasnowidzów udziela porad

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Spojrz w link do tego watku w dziale Diesla to Cie oswieci :whistling: Nie trzeba byc jasnowidzem, tylko troche ogarnietym i porzadnie i uwaznie patrzec :facepalm: :facepalm: :facepalm::whistling:

Opublikowano
facet nie napisał nawet jaki to silnik w jakim aucie a grono jasnowidzów udziela porad

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Poranna kawa chyba jeszcze nie zadziałała :wink: B5 AFN.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam kolegów,a więc byl walnięty nastawnik"zapieczony" i spalony regulator ten pod dekielkiem pompy silnik AFN 110km. Mechanik postanowił wymienic cała pompe, zadobył, uszczelnił, założył, ustawił jak należy. Odebrałem,chodziło jak trzeba.Wstaje rano kluczyk w stacyjkę i lipa,ciężko zapalił ale zapalił,obroty 1300 i ni czorta więcej i jak daje gazu z rury idzie siwy dym. Vag nie pokazuje błędów jaka może być przyczyna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.