Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prwnie ze mozna sie jakos ustawic :wink: musisz czesciej wchodzic na ie forum :whistling:

Opublikowano

Krotko....piekna suka!!! Dbaj o nia i powodzenia;-)

Opublikowano

ładny kolorek :decayed:

masz biksy i sterowanie światłami ( brak samopoziomowania ?)

polecam fis w kolor :wink: robi robote wiem po sobie

Opublikowano
  • Autor

Nie mam zwykle hidy+ledy... a licznik juz w drodze.....

Opublikowano

Teraz wpadłem na wątek...pięknie wyrezana kolego, kolor robi robote :slina: te listwy to ori S4 czy s line bo chyba nie rozróżniam :facepalm: i pytanie o te postojówki. U Ciebie święcą w barwie bardzo zbliżonej do xenonu i nie wygląda to tandetnie jak w przypadku tych postojówek dostępnych na allegro...możesz dać namiary na te żarówki :wink:?

Opublikowano
Ostatnio do auta wpadly :

- grzane skorzane stolki z elektr. ledzwiami

- kiera s-line pikowana

- gala s-line pikowana

- lewarek recznego obszyty pikowana skora

- pakiet swiatlo w drzwi

- podswietlane klamki

- dekory carbon - self made by 3m

- diody ambient

- klimatronik b7

- amory 1be

- springi Vogsland -30/5

a to kilka obecnych fotek

http://s4.postimage.org/dzks4k6kp/DSC6449.jpg

http://s3.postimage.org/5ge5y5acf/DSC6455.jpg

http://s17.postimage.org/ylzr9rc97/DSC6459.jpg

http://s4.postimage.org/n7hlz030p/DSC6463.jpg

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

http://s18.postimage.org/5lbhujged/DSC6477.jpg

http://s18.postimage.org/itfh183b9/DSC6481.jpg

:slina: ale wylizana :kox: z tymi grillami będzie kosa :decayed:

Opublikowano

Teraz się dopiero przyjrzałem tym dekorom carbon - self made by 3m - nawet fajnie to wygląda. :wink4:

Opublikowano

ciekawe jak by je potraktowac bezbarwnym:eusathink: Chyba sprobuje na czyms na probe w weekend bo mam gdzies troche tego carbonu

Opublikowano

Karol :oklasky: faktycznie mogła by z 1-1,5 cm siąść niżej na tych springacha ale tragedi nie ma :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie i ciesze sie ze moja praca nad landara daje zadowalajacy dla oka efekt.... Mlody_z_drogi mialem zamiar pomalowc to bezbarwnym i poczynilismy z kumplem (lakiernikiem) probki i szczerze qpowato to wygladalo tzn caly efekt tego carbonu jakby znikl i wygladalo jak straszny "drut" wiec zostawilem bez lakieru....

Opublikowano

No to nie muszę testu robić :decayed: Jest dobrze

Opublikowano

Świetna fura. :kox: Pozazdrościć tylko. :slina: Super fotki :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Mialem chwilka na mycie i kilka szybkich fotek nowych "rusztow" musze tylko znaczek s-line ogarnac bo ten bryndzowato wyglada.... jak to wyszlo ocencie sami...

DSC7038.jpg

DSC7030.jpg

i taki dwie wiosenne jeszcze...

DSC7036.jpg

DSC7034.jpg

i srodek za dnia....

DSC7040.jpg

Niedlugo meczenie wydechu + elektryka szyb + cos sie wymysli.... :naughty:

Opublikowano

i taki dwie wiosenne jeszcze...

no to żeś nam teraz dowalił :facepalm::grin: gadzie ta wiosna:decayed::facepalm:

jak to mój mąż twierdzi kolor najlepszy jaki mógł być :wink:

Opublikowano

Karol furka jak malina :thumbup1: a gdzie nowa kiera coś mi ja podprowadził :naughty::decayed:

Opublikowano

Uwielbiam B6 z przedniej perspektywy...grill z S4 wygląda miazga, ale znaczek S4 do usunięcia bez dwoch zdań :wink:

Opublikowano
  • Autor
Karol furka jak malina :thumbup1: a gdzie nowa kiera coś mi ja podprowadził :naughty::decayed:

na kiere bede musial trpche poczekac zanim do mnie dojedzie.... ale stara bedzie na sprzedaz....wiec jesli chcesz....:hi:

Edytka maz pewnie ma racje ale wolalbym czorne.....:naughty::decayed:

Opublikowano
Karol furka jak malina :thumbup1: a gdzie nowa kiera coś mi ja podprowadził :naughty::decayed:

na kiere bede musial trpche poczekac zanim do mnie dojedzie.... ale stara bedzie na sprzedaz....wiec jesli chcesz....:hi:

Edytka maz pewnie ma racje ale wolalbym czorne.....:naughty::decayed:

no przestan ta o wiele lepiej sie prezentuje a czornych juz troche lata:wink:

Opublikowano

Karol Daj na PW za ile swoją kiere byś pogonił :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.