Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po naprawie licznika jest problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Miałem problem z licznikiem mianowicie paleniu auta na kablach takie objawy :)

- nie działający obrotomierz i prędkościomierz,

- brak naliczania przejechanych kilometrów,

- brak oświetlenia zegarów, klimatronika, radia i wszystkich przycisków,

- na wyświetlaczu kompa pali się ostrzeżenie o oleju,

- nie działające wskaźniki włączonego kierunkowskazu i świateł- a na zewnątrz światła świecą bez zarzutu.

Podłączyłem go pod kompa i pojawił się błąd 00576 terminal 15- brak zasilania po zapłonie.

Byłem u gościa w Legnicy który naprawia liczniki ogarnął wszystko i jestem mega zadowolony ale jest małe ale FIS wskazuje 2000km że mogę przejechać na paliwie i 0.0 spalanie średnie i chwilowe a wszystko inne chodzi bez problemu. Co to może być?? Dzwoniłem do gościa i powiedział że nigdy nie miał takiej sytuacji a programował już wiele liczników :/ POMOCY!!!

Opublikowano
Witam!

Miałem problem z licznikiem mianowicie paleniu auta na kablach takie objawy :)

- nie działający obrotomierz i prędkościomierz,

- brak naliczania przejechanych kilometrów,

- brak oświetlenia zegarów, klimatronika, radia i wszystkich przycisków,

- na wyświetlaczu kompa pali się ostrzeżenie o oleju,

- nie działające wskaźniki włączonego kierunkowskazu i świateł- a na zewnątrz światła świecą bez zarzutu.

Podłączyłem go pod kompa i pojawił się błąd 00576 terminal 15- brak zasilania po zapłonie.

Byłem u gościa w Legnicy który naprawia liczniki ogarnął wszystko i jestem mega zadowolony ale jest małe ale FIS wskazuje 2000km że mogę przejechać na paliwie i 0.0 spalanie średnie i chwilowe a wszystko inne chodzi bez problemu. Co to może być?? Dzwoniłem do gościa i powiedział że nigdy nie miał takiej sytuacji a programował już wiele liczników :/ POMOCY!!!

masz vaga??? jeśli tak to truknij do mnie na fona koło 19. Fon na PW:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze właśnie nie mam ale teraz to muszę kupić :P Ale i tak zadzwonię to powiesz mi co i jak :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam!

Mam taki sam problem ze wskazaniem średniego i chwilowego spalania jak Kolega A.D.I.K. Jest w stanie mi ktoś pomóc z tymi wskazaniami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.