Treść opublikowana przez A.D.I.K
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
Miałem klienta z taką usterką i po zmianie licznika wszystko ruszyło Powiedz mi tylko czy po wymianie licznika na licznik o takich samych numerach trzeba coś adaptować??
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
No właśnie nie ma odważnego znalazłem licznik do swojego o tych samych numerach ale 1000zł
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
Panowie mam ten sam problem czy ktoś wie co to może być? Cały czas pokazuje 2000km i brak średniego spalania.
-
A4 3.0 ASN Błąd 17748
Jeszcze dwa błedy wyskoczyły: Czujnik położenia wału rozrządu - sygnał poza zakresem-16725 Obwód sterowania zaworem powietrza dolotowego, Bank2 - 17930 • Nieprawidłowy sygnał Po wymianie czujnika wału dalej wywala błąd: Czujnik położenia wału korbowego/rozrządu - 17748 • Dolny limit Jedynie zostaje któryś czujnik wałka rozrządu tylko jak sprawdzić który?? Dla potomnych problem rowiązany poszedł czujnik położenia wałka rozrządu drugi od lewej
-
A4 3.0 ASN Błąd 17748
- A4 3.0 ASN Błąd 17748
A to wałki mogły się same przestawić??- A4 3.0 ASN Błąd 17748
Witam! Od jakiegoś czasu mam problem jak się auto nagrzeje nie zawsze auto przechodzi w tryb awaryjny zapala się kontrola check. Po podpięciu do kompa wywala błąd "17748 czujnik położenia wału korbowego - dolny limit przewany". Usunę to i mogę jeździć jeden dzień, dwa albo tydzień i jest ok. Ale wywala to od czasu do czasu- Problem z licznikiem :/
Witam! Mam problem z licznikiem jakiś czas temu całkowicie wysypał się licznik przez palenie auta na kable. Dałem auto to jakiegoś magika i niby wszystko jest ok ale nie wskazuje średniego spalania na 100 km oraz ciągle pokazuje 2000km do zrobienia na paliwie czasami przeskoczy na 380, 720 km i wraca na 2000km. Dodam że mam pełny fis. Pomocy- Po naprawie licznika jest problem :/
Kurcze właśnie nie mam ale teraz to muszę kupić Ale i tak zadzwonię to powiesz mi co i jak- Po naprawie licznika jest problem :/
Witam! Miałem problem z licznikiem mianowicie paleniu auta na kablach takie objawy - nie działający obrotomierz i prędkościomierz, - brak naliczania przejechanych kilometrów, - brak oświetlenia zegarów, klimatronika, radia i wszystkich przycisków, - na wyświetlaczu kompa pali się ostrzeżenie o oleju, - nie działające wskaźniki włączonego kierunkowskazu i świateł- a na zewnątrz światła świecą bez zarzutu. Podłączyłem go pod kompa i pojawił się błąd 00576 terminal 15- brak zasilania po zapłonie. Byłem u gościa w Legnicy który naprawia liczniki ogarnął wszystko i jestem mega zadowolony ale jest małe ale FIS wskazuje 2000km że mogę przejechać na paliwie i 0.0 spalanie średnie i chwilowe a wszystko inne chodzi bez problemu. Co to może być?? Dzwoniłem do gościa i powiedział że nigdy nie miał takiej sytuacji a programował już wiele liczników :/ POMOCY!!!- Nie działa licznik ani obrotomierz, nie słychać kierunkowskazów :/
Witam! Wymieniałem u siebie na warsztacie rozrząd i pokładaniu wszystkiego nie działa licznik, obrotomierz i nie widać na liczniku działania kierunkowskazów POMOCY ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- Dodam że mam ten 'błąd 00576 (brak napiecia na terminalu 15)" do tego mruga kontrolka ciśnienia oleju a ciśnienie jest w porządku :/- Problem dziwny dzwięk spod obudowy rozrządu :/
Witam! Może ktoś się z tym spotkał przywiozłem sobie audi z Niemiec. W super stanie z książką serwisową wszystko super. Jak kupowałem audi silnik super chodził i dalej chodzi ale z pod obudowy rozrządu słychać dziwny dzwięk na wolnych obrotach jakby rolka dodam że jak dodam gazu to cichnie tylko wolne obroty a rozrząd wymieniany był 20 tyś temu. Czy niemcy wymienili sam pasek czy jak dzwięk dochodzi z wysokości poniżej pompy wspomagania. Proszę o pomoc- Wyrzucenie katalizatora w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam! Właśnie zakupiłem audi z takim motorem I pali się check błąd katalizatora Czy da się z tym jeździć czy co zrobić?? - A4 3.0 ASN Błąd 17748