Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A.D.I.K

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałem klienta z taką usterką i po zmianie licznika wszystko ruszyło Powiedz mi tylko czy po wymianie licznika na licznik o takich samych numerach trzeba coś adaptować??
  2. No właśnie nie ma odważnego znalazłem licznik do swojego o tych samych numerach ale 1000zł
  3. Panowie mam ten sam problem czy ktoś wie co to może być? Cały czas pokazuje 2000km i brak średniego spalania.
  4. A.D.I.K odpowiedział(a) na A.D.I.K temat w 3.0
    Jeszcze dwa błedy wyskoczyły: Czujnik położenia wału rozrządu - sygnał poza zakresem-16725 Obwód sterowania zaworem powietrza dolotowego, Bank2 - 17930 • Nieprawidłowy sygnał Po wymianie czujnika wału dalej wywala błąd: Czujnik położenia wału korbowego/rozrządu - 17748 • Dolny limit Jedynie zostaje któryś czujnik wałka rozrządu tylko jak sprawdzić który?? Dla potomnych problem rowiązany poszedł czujnik położenia wałka rozrządu drugi od lewej
  5. A.D.I.K odpowiedział(a) na A.D.I.K temat w 3.0
  6. A.D.I.K odpowiedział(a) na A.D.I.K temat w 3.0
    A to wałki mogły się same przestawić??
  7. A.D.I.K opublikował(a) temat w 3.0
    Witam! Od jakiegoś czasu mam problem jak się auto nagrzeje nie zawsze auto przechodzi w tryb awaryjny zapala się kontrola check. Po podpięciu do kompa wywala błąd "17748 czujnik położenia wału korbowego - dolny limit przewany". Usunę to i mogę jeździć jeden dzień, dwa albo tydzień i jest ok. Ale wywala to od czasu do czasu
  8. Witam! Mam problem z licznikiem jakiś czas temu całkowicie wysypał się licznik przez palenie auta na kable. Dałem auto to jakiegoś magika i niby wszystko jest ok ale nie wskazuje średniego spalania na 100 km oraz ciągle pokazuje 2000km do zrobienia na paliwie czasami przeskoczy na 380, 720 km i wraca na 2000km. Dodam że mam pełny fis. Pomocy
  9. Kurcze właśnie nie mam ale teraz to muszę kupić Ale i tak zadzwonię to powiesz mi co i jak
  10. Witam! Miałem problem z licznikiem mianowicie paleniu auta na kablach takie objawy - nie działający obrotomierz i prędkościomierz, - brak naliczania przejechanych kilometrów, - brak oświetlenia zegarów, klimatronika, radia i wszystkich przycisków, - na wyświetlaczu kompa pali się ostrzeżenie o oleju, - nie działające wskaźniki włączonego kierunkowskazu i świateł- a na zewnątrz światła świecą bez zarzutu. Podłączyłem go pod kompa i pojawił się błąd 00576 terminal 15- brak zasilania po zapłonie. Byłem u gościa w Legnicy który naprawia liczniki ogarnął wszystko i jestem mega zadowolony ale jest małe ale FIS wskazuje 2000km że mogę przejechać na paliwie i 0.0 spalanie średnie i chwilowe a wszystko inne chodzi bez problemu. Co to może być?? Dzwoniłem do gościa i powiedział że nigdy nie miał takiej sytuacji a programował już wiele liczników :/ POMOCY!!!
  11. Witam! Wymieniałem u siebie na warsztacie rozrząd i pokładaniu wszystkiego nie działa licznik, obrotomierz i nie widać na liczniku działania kierunkowskazów POMOCY ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- Dodam że mam ten 'błąd 00576 (brak napiecia na terminalu 15)" do tego mruga kontrolka ciśnienia oleju a ciśnienie jest w porządku :/
  12. Witam! Może ktoś się z tym spotkał przywiozłem sobie audi z Niemiec. W super stanie z książką serwisową wszystko super. Jak kupowałem audi silnik super chodził i dalej chodzi ale z pod obudowy rozrządu słychać dziwny dzwięk na wolnych obrotach jakby rolka dodam że jak dodam gazu to cichnie tylko wolne obroty a rozrząd wymieniany był 20 tyś temu. Czy niemcy wymienili sam pasek czy jak dzwięk dochodzi z wysokości poniżej pompy wspomagania. Proszę o pomoc
  13. Witam! Właśnie zakupiłem audi z takim motorem I pali się check błąd katalizatora Czy da się z tym jeździć czy co zrobić??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.