Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vectra C GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no

Opublikowano

Kolega, sąsiad ma taką - bardzo zadowolony jest. Mnie nie podobają się przednie lampy. Dupsko ma ładne za to. Plastiki jak to w oplu bez szału ale na plus duże wnętrze oraz kolorek blachy.

Koła 17 oplowskie ?

Części zamienne tanie jak barszcz, ostatnio kupiliśmy dla Sąsiada wachacz z angola za 30 pln , gałkę skórzaną za 25 oraz dwa przeciwsłoneczniki podświetlane za 3 dychy :grin:.

Opublikowano
  • Autor

Koła oryginał od opla.Z tymi częściami to nie jest tak do końca tak samo wymieniałem wahacz przedni i płaciłem tyle samo co do audi b6 Master Sporta.

Opublikowano
Kolega, sąsiad ma taką - bardzo zadowolony jest. Mnie nie podobają się przednie lampy. Dupsko ma ładne za to. Plastiki jak to w oplu bez szału ale na plus duże wnętrze oraz kolorek blachy.

Koła 17 oplowskie ?

Części zamienne tanie jak barszcz, ostatnio kupiliśmy dla Sąsiada wachacz z angola za 30 pln , gałkę skórzaną za 25 oraz dwa przeciwsłoneczniki podświetlane za 3 dychy :grin:.

Jak sąsiad kupuje tandetę to takie ceny ma a065.gif

Opublikowano

o .uj Ci biega ? gałka skórka - stan jak nowa, daszki przeciwsłoneczne jak z fabryki. wg Ciebie miał lecieć po to do ASO Opla ? :doh:

Opublikowano
o .uj Ci biega ? gałka skórka - stan jak nowa, daszki przeciwsłoneczne jak z fabryki. wg Ciebie miał lecieć po to do ASO Opla ? :doh:

A Ty gdzie latasz po części na ryneczek ?

Opublikowano

bardzo fajne auto :) momentami chodzi mi po głowie taka vectra tylko w 3.2 i automacie :)

Opublikowano
  • Autor

3.2 brałem pod uwagę,ale jednak koszta utrzymania jak się trafi na szrota są wysokie(V6)

Opublikowano
o .uj Ci biega ? gałka skórka - stan jak nowa, daszki przeciwsłoneczne jak z fabryki. wg Ciebie miał lecieć po to do ASO Opla ? :doh:

A Ty gdzie latasz po części na ryneczek ?

Tak, dwie stajnie od Ciebie jest ciekawy bazar, często tam wyrywam świecące wentyle i neonowe breloczki do kluczy.

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

chudy13101980 ​ - mam prośbę, mógłbyś pyknąć więcej zdjęć tych przyciemnionych szybek ?

Opublikowano
o .uj Ci biega ? gałka skórka - stan jak nowa, daszki przeciwsłoneczne jak z fabryki. wg Ciebie miał lecieć po to do ASO Opla ? :doh:

A Ty gdzie latasz po części na ryneczek ?

Tak, dwie stajnie od Ciebie jest ciekawy bazar, często tam wyrywam świecące wentyle i neonowe breloczki do kluczy.

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

chudy13101980 ​ - mam prośbę, mógłbyś pyknąć więcej zdjęć tych przyciemnionych szybek ?

Jak tak, to Oky,jesteś inteligenty ,oby tak dalej,..

Opublikowano

... dalej nie będzie, skończyłem z Tobą dialog Kolego .

Opublikowano

To wszystko sobie wytłumaczyliśmy..

Opublikowano
  • Autor

W sobotę zrobię i wstawię.

Opublikowano

dziękuję, Kolega chce swoją zrobić tak samo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Proszę.Jak byś miał jakieś specjalne życzenia to pisz śmiało.dsc00649um.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00650sd.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00651n.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00653jq.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00762no.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00763xg.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00764ye.jpg

Uploaded with ImageShack.usdsc00765sqh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Nie ma nic gorszego jak wlew gazu w zderzaku :facepalm:

Opublikowano
Nie ma nic gorszego jak wlew gazu w zderzaku :facepalm:

+1

i czemu ta d*pa tak siedzi...

ogólnie ładna i zadbana :thumbup1:

Opublikowano

dzięki serdeczne za fotosy, Walduś (sąsiad) się ucieszy :wink:

Oprócz ciemnych szybek (i LPG, On ma diesla) - jest jak klon Twojej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do wlewu ja nie zakładałem gazu,d*pa siedzi hm nie wiem gts jest dość niski.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.