Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw hid, soczewki. Jak przejść przegląd?


SowaBezOka

Rekomendowane odpowiedzi

W aucie mam zamontowany zestaw HID.

Sprobowalem przejsc przeglad, facet powiedzial, ze z tymi soczewkami nie darady. Co mam teraz zrobic?

Auto kupilem juz z tym zestawikiem :/

Wystarczy tylko zarnik zmienic na h7 czy h4? Czy jeszcze musze wydlubac oslone soczewki z lampy? Poza tym jesli mozna wymienic zarnik to czy instalacje rowniez trzeba zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to zwykly zestaw HID to odpinasz palnik i wsadzasz zarowke. Oczywiscie jesli nikt tam wiecej nie grzebal to kostka oryginalna pod zarowke nadal powinna byc bo do niej podlacza sie przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wymienic zarniki na zarówki,nic przy oslonie soczewki nie musisz zmieniac, chyba ze ktos tam porzadnie nadłubał, jak umisz zrob fotke bedzie jasnosc co tam masz,a masz spryskiwacze lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy lampa jest oryginalna? ma homologację E na szkle?...jeśli tak to po zmianie na żarówki halogenowe powinien przejść bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz zmiany żarników na żarówkę H7 musisz ominąć przetwornicę. Kostka zasilania od auta zamiast iść do przetwornicy musi być wpięta w reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki działa. Przetwornice wywaliłem kupiłem najtańsze H7 no i swieca.

Lampy: 1 ori valeo z polifta, zespolona. Druga depo dzielona. Za miesiac dopiero dokupie druga ori z polifta. Kilka dni temu ktoś wyrwał mi kierunek z tej depo dlatego narazie tylko jedna valeo kupilem. Aha... Podłączenie nie jest ori pod polifta, jest namieszane...

Powiedzcie jeszcze czy silniczek regulacji e przrdlifcie jest pod 3 pinowa wtyczke? Jesli tsk to ona jest cala, ma ktos mozr schemat jak ja podlaczyc pod silniczek z lampy poliftowej valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...