Jump to content
IGNORED

[B5 ADP] Nierównomierna praca silnika

marcing
 Share

Recommended Posts

witam czy ktos by mogl mi pomoc, mam audi a4 1.6 benzyna gdy przyspieszam gwaltownie to silnik mi przerywa, bardziej gdy jest zimny!!! wymienilem juz swiece, rozdzielacz z paluchem i nadal nie wiem co sie dzieje????[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 17:20 _________________________________________________ :kox:

a przewody, warto by pomyslec tez nad filterem paliwa moze jest zasyfiony. Ale najpierw musisz podpiac Vag-a pod autko jak nie wyskocza zadne bledy to wtedy wspolnie z, klubowiczami bedziemy radzic.

najpier Vag to podstawa a jak nic nie wyjdzie to wtedy, mozna zaczac od filtra, moze to byc przyczyna ale nie musi i przewody, skoro swiece wymieniales

najprosciej to komputer ktory podlacza ci do auta i sprawdza czy nie ma jakis bledow

witam mam podobny problem z tym silnikiem tylko ze mi przeryw jak juz sie zagrzeje. bylem na kompie i stwierdzili ze to jakis czujnik predkosci obrotowej ale stwierdzili ze nie sa pewni na 100% ze to ta przyczyna.prosze o pomoc i porade :>

witam mam podobny problem z tym silnikiem tylko ze mi przeryw jak juz sie zagrzeje. bylem na kompie i stwierdzili ze to jakis czujnik predkosci obrotowej ale stwierdzili ze nie sa pewni na 100% ze to ta przyczyna.prosze o pomoc i porade :>

to faktycznie byl czujnik predkosci obrotowej