Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik centralnego zamka


mnetzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie w A4 B5 avant poliftowej znajduję się sterownik centralnego zamka na pilota ?? wiem że ma mieć oznaczenie 4A0 959 981A .

I jeszcze takie pytanie w wersji bez sterownika centralnego zamka pilota samochód ma wyprowadzone wiązki kabli , czy trzeba doprowadzać kable dodatkowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku po prawej stronie zdejmujesz klapkę i masz, a czy były polifty bez centralnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że były ja mam centralny zamek tylko z kluczyka , i dlatego szukam modułu sterownika centralnego zamka z pilota .

A wiązkę będę miał już wyprowadzoną czy muszę kupić wiązkę + sterownik centralnego ??

A w bagażniku to jest przecież pompka centralnego zamka a mi o to przecież nie chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pytałem "czy były B5polift bez centralnego"

ja miałem centralny na kluczyk jak Ty, kupiłem zestaw nową pompkę z końcówką E w zestawie był pilot i antena i tyle... podpiąłem pod orginalną instalację i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś zestaw z allegro "chiński" ?? czy oryginalne sterowanie centralnego z pilota wraz z kluczykiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś zestaw z allegro "chiński" ?? czy oryginalne sterowanie centralnego z pilota wraz z kluczykiem ??
kupiłem zestaw nową pompkę z końcówką E w zestawie był pilot i antena i tyle... podpiąłem pod orginalną instalację i wszystko śmiga.

Oryginalne z tego wychodzi ;)

roae22 z ciekawości jakiego rzędu to są koszta?

Trudna operacja wymiana tej pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem oryginalną pompkę która już w sobie ma sterowanie pilotem , a operacja zmiany wyciągasz swoją pompkę i wstawiasz taką-chyba dwie kostki i wężyk zajumuje to jakieś 10sek. cena 280pln

p.s w dziale sprzedam jest teraz taki zestaw, widze że kolega ma chrapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma chrapkę.

Mam chrapkę, mam.

Plusem tego jest właśnie fajna obsługa otwierania / zamykania szyb z pilota, a zaś plusem takiej centralki z allegro za "stówkę" jest alarm...

Trzeba przemyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma chrapkę.

Mam chrapkę, mam.

Plusem tego jest właśnie fajna obsługa otwierania / zamykania szyb z pilota, a zaś plusem takiej centralki z allegro za "stówkę" jest alarm...

Trzeba przemyśleć :)

Ori centrala z pilotem też ma alarm. :) zobacz czy masz syrene z lewej strony bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz syrene z lewej strony bagażnika

No ale ja nie mam centrala z pilotem, tylko bez... normalnie na kluczyk zamykam autko.

Z lewej strony bagażnika nie mam nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie, pompkę o jakim oznaczeniu kupić aby na 100% pasowała do mojego polifta i miała sterowanie pilotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...