Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyta do Nawigacji MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukaj na chomiku :wink: ja ci nie pomogę bo nie wiem i na FORUM nikt tego nie robił .

Firmy co tym sie zajmują to niestety biora za to sytą kasę jezeli chodzi o MMI 3G LOW , HIGH

Opublikowano
  • Autor

Na chomiku szukałem i są do 2G HigH, 2G LOW i 3G, a konkretnie do 3G LOW nie ma ;/ Poza tym próbowałem nagrywać tą 3G na verbatima, jak kolega wyżej mówił i coś tam aktualizuje i się wyłącza. I podobno wersje 3G (LOW i HigH) mają tak, że niektóre wymagają aktywacji online, a niektóre nie. Więc już sam nie wiem ;/

Opublikowano
  • Autor

Mówię o aktywacji mapy ;)

Kolega mówił, że ma 3G LOW, A4 z 2010 i musi aktywować mapy jakimś kodem.

Opublikowano
Mówię o aktywacji mapy ;)

Kolega mówił, że ma 3G LOW, A4 z 2010 i musi aktywować mapy jakimś kodem.

Przy zakupie mapy w ASO i aktualizacji ten kod jest niestety jednorazowy .

Firmy zajmujace się tym jakos to obchodzą .

Opublikowano
  • Autor

No więc nie pobiorę z neta mapki ;/ Czy dobrze rozumię??

Opublikowano

Nie wiem po co ludzie wstawiają wszędzie mapy do nawigacji, skoro nie da się tego zainstalować samodzielnie, wszystkie opisy jakie znalazłem zastosowałem ale jak narazie nieskutecznie. Jeżeli ktoś zna jakiś skuteczny przepis to proszę o info!!!!!

Opublikowano
No więc nie pobiorę z neta mapki ;/ Czy dobrze rozumię??

Mapki mozesz pobrac tylko nie zainstalujesz ich .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, nie chce zaśmiecać forum a potrzebuje szybkiej odpowiedzi. NIe moge wyjąć płyty DVD z napedu (tak jakby był zablokowany napęd przed wyjęciem) dlatego prośba do Was jak można ja wyjąć? za pomoca zielonego lub czerwonego menu da się odblokować naped? Przerabiał to ktoś? Audi A4 B8 2008r.

Opublikowano

mialem to samo dziecko mi wlozylo plyte z filmem DVD z wypozyczalni do napedu, pojechalem do mojego mechaniora i za pomoca kluczy do radia wyciagnol cala stacje rozpiol i rozebral i wyciagnol plyte ze srodka z tym ze jak nie masz jakiegokolwiek pojecia o rozebraniu napedu to oddaj to fachowcowi bo z tego co wiem trzeba wszystko rozbierac w srodku jezeli nie wchodzi w gre polamanie plyty :wink:

mam MMI BASIC

Opublikowano

chyba HIGH? a jak to sprawdzić?

Opublikowano

kolor

Opublikowano

Dzieki wielkie za pomoc. Szkoda ze nie można tego zrobić ukrytym menu, no ale będę musiał się przejechać do znajomego;) jeszcze raz dzieki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.