Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płyta do Nawigacji MMI


andrzejstrzelba

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj na chomiku :wink: ja ci nie pomogę bo nie wiem i na FORUM nikt tego nie robił .

Firmy co tym sie zajmują to niestety biora za to sytą kasę jezeli chodzi o MMI 3G LOW , HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomiku szukałem i są do 2G HigH, 2G LOW i 3G, a konkretnie do 3G LOW nie ma ;/ Poza tym próbowałem nagrywać tą 3G na verbatima, jak kolega wyżej mówił i coś tam aktualizuje i się wyłącza. I podobno wersje 3G (LOW i HigH) mają tak, że niektóre wymagają aktywacji online, a niektóre nie. Więc już sam nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o aktywacji mapy ;)

Kolega mówił, że ma 3G LOW, A4 z 2010 i musi aktywować mapy jakimś kodem.

Przy zakupie mapy w ASO i aktualizacji ten kod jest niestety jednorazowy .

Firmy zajmujace się tym jakos to obchodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ludzie wstawiają wszędzie mapy do nawigacji, skoro nie da się tego zainstalować samodzielnie, wszystkie opisy jakie znalazłem zastosowałem ale jak narazie nieskutecznie. Jeżeli ktoś zna jakiś skuteczny przepis to proszę o info!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie pobiorę z neta mapki ;/ Czy dobrze rozumię??

Mapki mozesz pobrac tylko nie zainstalujesz ich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zaśmiecać forum a potrzebuje szybkiej odpowiedzi. NIe moge wyjąć płyty DVD z napedu (tak jakby był zablokowany napęd przed wyjęciem) dlatego prośba do Was jak można ja wyjąć? za pomoca zielonego lub czerwonego menu da się odblokować naped? Przerabiał to ktoś? Audi A4 B8 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo dziecko mi wlozylo plyte z filmem DVD z wypozyczalni do napedu, pojechalem do mojego mechaniora i za pomoca kluczy do radia wyciagnol cala stacje rozpiol i rozebral i wyciagnol plyte ze srodka z tym ze jak nie masz jakiegokolwiek pojecia o rozebraniu napedu to oddaj to fachowcowi bo z tego co wiem trzeba wszystko rozbierac w srodku jezeli nie wchodzi w gre polamanie plyty :wink:

mam MMI BASIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...