Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak wyciagnac podsufitke avant b6


djzak

Rekomendowane odpowiedzi

siema:D ma ktos moze jakis rysunek z opisem jak wywalic podsufitke bo musze sie dostac do anteny od navi dachowej bo uszzczelka sparciala...a niewiem jak sie do tego zabrac.. dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdjąć całą to trzeba niestety zdjąć wszystkie plastiki na słupkach. Jak u siebie zmieniałem antene to zdejmowałem tylko tą tylna listwe przy tylnej klapie i na tylnych slupkach odsunąłem plastiki, wtedy podsufitke można było delikatnie odgiąć na jakieś 10cm i bez problemu dostać się do antenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmujesz tylną lampke z sufitu i masz dostęp do anteny:wink:

ooo sprawdze to jutro:) dzieki mam nadzieje ze bedzie si bo niechce mi sie sciagac wszystkiego ..:)

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Żeby zdjąć całą to trzeba niestety zdjąć wszystkie plastiki na słupkach. Jak u siebie zmieniałem antene to zdejmowałem tylko tą tylna listwe przy tylnej klapie i na tylnych slupkach odsunąłem plastiki, wtedy podsufitke można było delikatnie odgiąć na jakieś 10cm i bez problemu dostać się do antenki.

no dobra ale te tylna listwe sie sciaga po przez nagiecie do dolu i ze tak powiem wyrwanie ..zamontowana jest ona na metalowych wpinkach..? tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak listwa jest na spinkach i trzeba ja szarpnac do dolu.

dzieki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś niema lampki centralnie z tyłu tylko dwie po bokach :/

a pokaż mi avanta B6 z lampkami po bokach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś niema lampki centralnie z tyłu tylko dwie po bokach :/

a pokaż mi avanta B6 z lampkami po bokach:wink:

Auto już sprzedałem, ale znajomemu, wiec jak się będę z nim widział to Ci cyknę fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tematu, "djzak" - gdzie kupiłeś samą uszczelkę ?? Ja muszę wymienić co prawda całą antenę ale to co jest na allegro to szpetne same jakieś takie eeee, Oryginał brak a jak jest to koszmarna cena może wiecie gdzie poszukiwania zrobić by kupić fajną antenę, bardzo podobną do OE, bądź w dobrej cenie OE.

A pytanie drugie to czy kabel trzeba przeciągać od nowej anteny aż do navi ?? czy jest jakiś sposób połączenia złączkami przy lampce tu gdzie jest dostęp do anteny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tematu, "djzak" - gdzie kupiłeś samą uszczelkę ?? Ja muszę wymienić co prawda całą antenę ale to co jest na allegro to szpetne same jakieś takie eeee, Oryginał brak a jak jest to koszmarna cena może wiecie gdzie poszukiwania zrobić by kupić fajną antenę, bardzo podobną do OE, bądź w dobrej cenie OE.

A pytanie drugie to czy kabel trzeba przeciągać od nowej anteny aż do navi ?? czy jest jakiś sposób połączenia złączkami przy lampce tu gdzie jest dostęp do anteny ??

sama uszczelka jest w serwisie audi za 11 pln..ale one nie do wszystkich modeli anten pasuje mi dzis pan w aso mowil ze jest rozniac a w koncowych literrkach kodu ..i do jednej pasuje do innej nie..

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Zlaczki sa przy antenie, wiec niema problemu z kablem.

ja niemam zlaczek przy kablu szukalem ich i ich tam niema..musze sciagnac boczne plastiki i poszukac tych zlaczek... wiec nie jest tak latwo jak sie wydaje..zeby wyciagnac ta antene..naczy w sumie rozpiac z kabla by nieciac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja miałem złączki na kablu przy antenie, znaczy jakieś 10-15cm od niej(małe okrągłe i są w gąbke owinięte, żeby się nie tłukły, zobacz w tej gąbce może nie zauważyłeś). Miałem ok 5-ciu B6-tek w kombi i w każdej jednej były złączki przy antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja miałem złączki na kablu przy antenie, znaczy jakieś 10-15cm od niej(małe okrągłe i są w gąbke owinięte, żeby się nie tłukły, zobacz w tej gąbce może nie zauważyłeś). Miałem ok 5-ciu B6-tek w kombi i w każdej jednej były złączki przy antenie.

ok dam znac jak juz sie za to wezme bo dzis jade zamowic uszczelke..mam nadzieje ze bedzie pasowac bo w serwisie oni sami nie widzia czy to bedzie pasowac czy nie...

---------- Post dopisany 05-09-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 04:55 ----------

Kurcze a ja miałem złączki na kablu przy antenie, znaczy jakieś 10-15cm od niej(małe okrągłe i są w gąbke owinięte, żeby się nie tłukły, zobacz w tej gąbce może nie zauważyłeś). Miałem ok 5-ciu B6-tek w kombi i w każdej jednej były złączki przy antenie.

ok dam znac jak juz sie za to wezme bo dzis jade zamowic uszczelke..mam nadzieje ze bedzie pasowac bo w serwisie oni sami nie widzia czy to bedzie pasowac czy nie...

ogolem to tak jedna wtyczka jest 10centymetrow od anteny po kablu..ale co do drugiej bo byl problem bo niemoglem jej zlokalizowac..odginalem boczek az do samego dolu i nie bylo tam kostki;/...niewiem czemu..i musialem rozciac uszczlke w polowie zeby ja nasadzic na antene od gory :) ..ale pasuje ..w aso koszt uszczelek to 11.85 i 4pln ... pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...