Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja HHO... instalacja wodorowa do każdego rodzaju silnika.


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś z was montował już u siebie instalację HHO? Dzisiaj rozmawiałem w niemczech ze swoim kolegą i pierwszy raz usłyszałem o czymś takim. Kolega powiedział że tutaj dość często ludzie montują coś takiego. Mówił że jest taka stronka muszę się dokładnie dopytać gdzie można zamówić instalację pod dany samochód i silnik. Montuje się to później samemu i samochód z tą instalacją spala około 30% mniej. Zaciekawiony tą informacją zacząłem szukać w sieci i rzeczywiście znalazłem sporo stron na ten temat. Jest nawet polskie forum o tych instalacjach. Znalazłem także film z montażu tej instalacji do Audi A4 B6:

Jeśli ktoś z was montował to u siebie niech powie swoje opinie na ten temat. Za komentarze typu: pewnie silnik się rozleci albo zajedziesz auto naprawdę dziękuję. Jeśli okazało by się to prawdą to przy 30 tyś. km rocznie oszczędność naprawdę spora.

Znalazłem polską stronę która oferuje takie instalacje. Identyczna strona jest w Niemczech i można zamawiać tam dużo taniej takie instalacje.

Jak działa układ Hybrid-Auto? - oszczędność na kosztach paliwa 20-50 % - generator HHO

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 09:18 ----------

Szkoda że nikt nic nie komentuje na ten temat. Ja u siebie niedługo będę montował taką instalację i dam znać. Nie wierzę że nikt do tej pory nie montował tego u siebie skoro na zachodzie jest to tak bardzo popularne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była na prawde oszczędnośc na paliwie od 20 do 50 % to pewnie jeździło by juz u nas kilka milionów aut tak jak to jest z lpg. Gdzieś czytałem że energia potrzeba do uzyskania hho jest większa niż energia uzyskana potem ze spalania tej mieszaniny, wnioski trzeba wyciągnąc samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie i panie instalacja dziala pracuje w ąudi a4 b5 silnik ahu 1.9 tdi i przynosi solidne oszczędności sprawdzie mój kanał omówione budawa reaktora wodorowego zastosowanie działanie i wyniki pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...