Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale i tak na zderzaku S-line wygląda o niebo lepiej..

Opublikowano

Zaciekawiłeś mnie Wrc tym dyfuzorem ,gdzie go zakupić ???

Opublikowano

O fakt z 8 setek bym zapłacił ale tyle :thumbdown:

Opublikowano

U mnie cały środek jasny wiec zderzaki typowe s line średnio by wygladały :kwasny:

Opublikowano

ale Pawle pierdoły gadasz.. zderzaki S-line zawsze wyglądają ładnie.. a za 800 zł to wyjdzie mniej ori zderzak z dyfuzorem (wraz z malowaniem) :whistling:

Opublikowano

Ma ktos z was zamontowany ten dyfuzor? abuqu5ep.jpg

iPhone using Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam i powiem ci bardzo fajnie sie prezentuje

Opublikowano

Tez juz go mam, musze go tylko zalozyc. Pokaz jak sie prezentuje ;)

Opublikowano

mój wygląda tak:

171c4bb2a0e31223.jpg

Opublikowano

Grom dostales pw odemnie?

Opublikowano

Nic nie dostalem

Opublikowano

Prezentacje wzorowe, czekam na pogode i zakladam

Opublikowano

Hmm, wcześniej miałem mieszane uczucia co do tej dokładki za tysiaka.... ale prezentuje się całkiem fajnie :) Michał... Olej pogodę i zakładaj :decayed: bo ciekawość mnie zrzera jak będzie na Twoim kolorze to wyglądało, mam podobny :wink:

A jak z jakością tego srebrnego plastiku ? kolor nie zejdzie razem z solą po zimie ?

Opublikowano
Hmm, wcześniej miałem mieszane uczucia co do tej dokładki za tysiaka.... ale prezentuje się całkiem fajnie :) Michał... Olej pogodę i zakładaj :decayed: bo ciekawość mnie zrzera jak będzie na Twoim kolorze to wyglądało, mam podobny :wink:

A jak z jakością tego srebrnego plastiku ? kolor nie zejdzie razem z solą po zimie ?

Ja ta srebrną listwe polakierowałem w kolor auta, a do tego obciąłem ja ok 0,5 cm z grubości ,żeby tak nie wystawała.

Zastanawiam sie teraz, czy nie dać tej dolnej dokładki w czarny mat, bo chce prysnąc tez przedni grill na czarno.

Jak sie ta piekielna zima skończy ,to pykne pare fotek jak to dokładnie u mnie wygląda

Opublikowano

No udalo mi sie dzis ogarnac temat i zamontowalem dyfuzor. Czekam jeszcze na koncowki wydechu bo narazie nieprezentuje sie za ciekawie.

9amuhuse.jpg

deqegymy.jpg

Opublikowano

zaje...ście się prezentuje w kontraście ciemny - srebrny kolor :thumbup1:

Opublikowano

a ja mam pytanko po ile koledzy placili te dyfuzory? bo znalazlem goscia ktory w interesujaco taniej cenie je rozprowadza. ale ja czekam na taka na 4 rurki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.