Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Chorus II+ zmieniarka - jak odtwarzać mp3??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o sugestie w jaki sposób mogę odtwarzać płyty z muzyką w formacie mp3 na odtwarzaczu Chorus z oryginalną zmieniarką. Po włożeniu płyt mp3 do zmieniarki odtwarzacz odczytuje jakis TRACK 1, aczkolwiek muzyka nie płynie z głośników. Czy potrzebna jest wymiana odtwarzacza lub zmieniarki?? A jeśli tak to na jakie elementy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka poprostu nie czyta plików mp3, dlatego widzi tylko jeden track, musisz kupić sobie emulator zmieniarki mp3 podpinany zamiast zmieniarki pod fabryczne radio...

wszystko jest na forum! :szukaj:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, oczywiści mam radio Chorus II. Kurcze nie mam ochoty instalować emulatorów zmieniarek, który z oryginalnych odtwarzaczy 1 DIN poradzi sobie z mp3??

Nie ma takiego. Tylko 2din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przekonuję się do tej zmiany. Mam możliwość zakupu kosza 2 DIN z panelem klimatronika i odtwarzaczem CONCERT III. Całość pochodzi z B7. Czy będą problemy z instalacją i użytkowaniem takiego zestawu?? W jednym z postów przeczytałem, że B6 może mieć problem z panelem z B7.zy pod taki zestaw będie można podpiąć oryginalną zmieniarkę od Chorusa, którą mam w schowku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przekonuję się do tej zmiany. Mam możliwość zakupu kosza 2 DIN z panelem klimatronika i odtwarzaczem CONCERT III. Całość pochodzi z B7. Czy będą problemy z instalacją i użytkowaniem takiego zestawu?? W jednym z postów przeczytałem, że B6 może mieć problem z panelem z B7.zy pod taki zestaw będie można podpiąć oryginalną zmieniarkę od Chorusa, którą mam w schowku??

Kupujesz przejściówkę iso->iso2 wiadomo zmieniasz kosz docinasz tunel. Klimatronik jest ok. Trzeba tylko zamontować przekaźnik do ogrzewania tylnej szyby. Masz to opisane w warsztacie. Zmieniarka będzie normalnie działać.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy konieczne jest kombinowanie z docinaniem tunelu jeśli kupię klimatronik pod kosz 2din?? Czy konieczne będzie kodowanie radia czy wystarczy zaadoptować klimatronik?? Czytałem już temat z warsztatu ale tam opisana jest zmiana radia na nawigacje z wiekszą ingerencją w system (anteny, FIS). Czy w moim przypadko CONCERT III podejdzie plug&play i bez kłopotu będzie pracowął z FISEM? Ostatnim pytaniem jest to czy SYMPHONY II odtwarza pliki mp3?? Pewna osoba powiedziała mi, że porównując SYMPHONY II i CONCERT III jest bardzo duża różnica w jakości dźwięku na korzyść SYMPHONY, ale właśnie SYMPHONY nie odtwarza mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...