Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zablokowany schowek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, stało mi się cos nie miłego :) iż nie chce mi sie otworzyc schowek nie wiem cos sie stalo ;/ ciagne za ta klamke ona tak luzno chodzi i schowek sie nie otwiera;/ co sie moglo stac , co teraz zrobic ? dzieki

Opublikowano

z prawej strony zdejmujesz osłonę (po otwarciu drzwi) i będziesz widział bolec, na którym trzyma się schowek - naciskasz go i otwierasz schowek :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak ta osłone sciagnac? jak ona sie trzyma? duzo to roboty??

Opublikowano

myślę o osłonie która jest również od strony kierowcy i zakrywa bezpieczniki :wink:

Opublikowano

Płaski śrubokręt delikatnie podważasz i wyskakuje.

Opublikowano
  • Autor

teraz pytanie ;/ jak naprawic zamek od schowka bo widze ciezkie dojscie do tego zamka bo jest wszystko zakryte plastikiem ;/ czarny duży plastik wszystko zasłania;/ co teraz

Opublikowano

Kolego jak już otworzyłeś ten schowek tak jak pisali koledzy po lewej stronie klapy schowka na wysokości zamku masz dziurkę i tam jest mała śrubka typu torx. Pobawisz się z odkręceniem i wyjmujesz klamkę ze schowka. Ostatnio też to przerabiałem ;D

Opublikowano

a po co zakłądacie nowy/kolejny topic na ten sam temat?

Krystian2290, wszystko już nt było - wystarczy użyć opcji "szukaj" i poczytać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-peknietego-zawiasu-schowka-a4-mlody_drog-106588/

Opublikowano
a po co zakłądacie nowy/kolejny topic na ten sam temat?

Krystian2290, wszystko już nt było - wystarczy użyć opcji "szukaj" i poczytać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-peknietego-zawiasu-schowka-a4-mlody_drog-106588/

Rosemeyer nie żebym się czepiał ale tu chodzi o zamek a nie o zawias :wink::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

I mnie dopadła ta niemiła niespodzianka z zablokowanym schowkiem przyczyną jest pęknięty zaczep wiadomo:d

napiszę jak w prosty sposób uporałem sobie z tym "palcem"

A więc potrzebne nam będą lutownica 2 miedziane druty ok 2cm(ja swoje zrobiłem ze zwykłego kabla instalacyjnego)

Jak wyciągnąć zamek opisywać chyba nie muszę.Gdy już mamy zamek w ręku rozbieramy go wyciągamy taki bolec który przytrzymuje sprężynkę. Łatwo można go wycisnąć mniejszym śrubokrętem torx i tu uwaga bo bolczyk z jednej strony jest grubszy i trzeba w odpowiednią stronę go wycisnąć.

Teraz zabieramy się za sklejanie na początku możemy skleić klejem by się to trzymało "kupy" ja delikatnie zgrzałem lutownicą bo nie miałem kleju pod ręką. Następnie bierzemy jeden z tych magicznych drucików kładziemy wzdłuż tego złamanego palca i bierzemy lutownicę rozgrzewamy ten drucik i dociskając śrubokrętem wtapiamy w plastik do całkowitego wtopienia się analogicznie robimy z drugiej strony.

Po tym zabiegu czekamy chwilkę ,aż plastik wystygnie pozostałości możemy zeszlifować pilnikiem żeby nie było,żadnych zadziorek przy składaniu nie zapomnijmy o nasmarowaniu tegoż palca.

I to by było na tyle skręcamy i cieszymy się z zaoszczędzonej stóweczki wydanej w ASO. Testowałem i jak na razie wszystko działa bez zarzutów

Jak by ktoś chciał mam parę fotek i mogę wrzucić, ale czy będzie coś widać nie obiecuję moja biznesowa nokia niestety nie robi fotek w jakości HD:d

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A więc usterka usunięta zgodnie ze wskazówkami kolegi "krisbi"... Zamek smiga aż miło:-) dzięki za instruktaż

Wysłane z mojego ARC S za pomocą Tapatalk

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzieki wielkie kolego

Właśnie wyjałem zamek, i od jutra biorę się za wtapianie tych 2 drucików w to ciągadełko :)

Witam

I mnie dopadła ta niemiła niespodzianka z zablokowanym schowkiem przyczyną jest pęknięty zaczep wiadomo:d

napiszę jak w prosty sposób uporałem sobie z tym "palcem"

A więc potrzebne nam będą lutownica 2 miedziane druty ok 2cm(ja swoje zrobiłem ze zwykłego kabla instalacyjnego)

Jak wyciągnąć zamek opisywać chyba nie muszę.Gdy już mamy zamek w ręku rozbieramy go wyciągamy taki bolec który przytrzymuje sprężynkę. Łatwo można go wycisnąć mniejszym śrubokrętem torx i tu uwaga bo bolczyk z jednej strony jest grubszy i trzeba w odpowiednią stronę go wycisnąć.

Teraz zabieramy się za sklejanie na początku możemy skleić klejem by się to trzymało "kupy" ja delikatnie zgrzałem lutownicą bo nie miałem kleju pod ręką. Następnie bierzemy jeden z tych magicznych drucików kładziemy wzdłuż tego złamanego palca i bierzemy lutownicę rozgrzewamy ten drucik i dociskając śrubokrętem wtapiamy w plastik do całkowitego wtopienia się analogicznie robimy z drugiej strony.

Po tym zabiegu czekamy chwilkę ,aż plastik wystygnie pozostałości możemy zeszlifować pilnikiem żeby nie było,żadnych zadziorek przy składaniu nie zapomnijmy o nasmarowaniu tegoż palca.

I to by było na tyle skręcamy i cieszymy się z zaoszczędzonej stóweczki wydanej w ASO. Testowałem i jak na razie wszystko działa bez zarzutów

Jak by ktoś chciał mam parę fotek i mogę wrzucić, ale czy będzie coś widać nie obiecuję moja biznesowa nokia niestety nie robi fotek w jakości HD:d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kurde klamke odkręciłem ale tak mocno trzyma, że wyjść nie chce ;/

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mi się ułamała klamka otwierająca schowek. Na razie jestem jeszcze przed akcją otwierania schowka. Rozumiem, że muszę się dobrać do jakiegoś bolca schowanego z prawej strony pod taką klapką jak są bezpieczniki. Potem jak się otworzy to z lewej strony śrubka typu trox i zamek wychodzi. Mam jeszcze jedno pytanie - jak przełożyć wkładkę zamka? Wydłubałem ją ze starej ułamanej klamki i wyskoczyła mi wkładka + trzy blaszki, które pewnie trzeba włożyć w odpowiedniej kolejności w szczelinki wkładki (jaka kolejność?). Są ponumerowane "2", "3", "4". No i jest jeszcze jakaś mała sprężynka, którą nie mam pojęcia gdzie włożyć. Any idea?

Edytowane przez miszel78

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

I mnie dopadła ta niemiła niespodzianka z zablokowanym schowkiem przyczyną jest pęknięty zaczep wiadomo:d

napiszę jak w prosty sposób uporałem sobie z tym "palcem"

A więc potrzebne nam będą lutownica 2 miedziane druty ok 2cm(ja swoje zrobiłem ze zwykłego kabla instalacyjnego)

Jak wyciągnąć zamek opisywać chyba nie muszę.Gdy już mamy zamek w ręku rozbieramy go wyciągamy taki bolec który przytrzymuje sprężynkę. Łatwo można go wycisnąć mniejszym śrubokrętem torx i tu uwaga bo bolczyk z jednej strony jest grubszy i trzeba w odpowiednią stronę go wycisnąć.

Teraz zabieramy się za sklejanie na początku możemy skleić klejem by się to trzymało "kupy" ja delikatnie zgrzałem lutownicą bo nie miałem kleju pod ręką. Następnie bierzemy jeden z tych magicznych drucików kładziemy wzdłuż tego złamanego palca i bierzemy lutownicę rozgrzewamy ten drucik i dociskając śrubokrętem wtapiamy w plastik do całkowitego wtopienia się analogicznie robimy z drugiej strony.

Po tym zabiegu czekamy chwilkę ,aż plastik wystygnie pozostałości możemy zeszlifować pilnikiem żeby nie było,żadnych zadziorek przy składaniu nie zapomnijmy o nasmarowaniu tegoż palca.

I to by było na tyle skręcamy i cieszymy się z zaoszczędzonej stóweczki wydanej w ASO. Testowałem i jak na razie wszystko działa bez zarzutów

Jak by ktoś chciał mam parę fotek i mogę wrzucić, ale czy będzie coś widać nie obiecuję moja biznesowa nokia niestety nie robi fotek w jakości HD:d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.