Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Błędy po instalacji sekwencji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamontowałem gaz sekwencja po przejechaniu 150km "check engine" pokazaly sie błędy , skasowałem i po kolejnych 150-200km znowu "check engine" oto co pisze VAG:

16825 - Evap Emission Control Sys: Incorrect Flow

35-10 - - - Sporadyczny!

16684 - Wykryto wypadanie zaplonu -np: roznica cisnien

35-10 - - - Sporadyczny!

16686 - Wypadanie zaplonu w 2 cylindrze

35-10 - - - Sporadyczny!

17538 - Fuel Trim: Bank 2 (Mult): System too Lean

35-10 - - - Sporadyczny!

17538 - Fuel Trim: Bank 2 (Mult): System too Lean

35-10 - - - Sporadyczny!

17585 - O2S Correction Behind Catalyst: B2: Limit Reached

35-00 - -

18010 - Akumulator

35-10 - - - Sporadyczny!

16891 - Idle Control System: RPM too High

35-10 - - - Sporadyczny!

może ktoś to przetłumaczyć , czy związane jest to z gazem?

Opublikowano

czy związane jest to z gazem?

Może ale nie musi, błędy strojenia mieszanki mogą być powodem nieprawidłowej regulacji instalacji. Z powodu zbyt ubogiej mieszanki może też wypadać zpłon. Należało by zacząć od dokładnej regulacji instalacji i niewierz w to, że da się to zrobić na postoju.

Opublikowano

jedź do gaziarzy którzy montowali i niech to zrobią porządnie...

ps. adaptacja gazu w mojej V6 robi się na biegu jałowym :) wszystko elegancko śmiga (instalacja SGI2)

Opublikowano
  • Autor

to na pewno związane z gazem bo skasowałem błędy i dałem ognia na benzynie traskę z 80km non stop dep i nic ,jak tylko odpaliłem gaz i kręce 5tys obrotów to zaraz mruga check a później się już pali na stałe. Dzięki , jadę do gazowników.

Opublikowano

to na pewno związane z gazem bo skasowałem błędy i dałem ognia na benzynie traskę z 80km non stop dep i nic ,jak tylko odpaliłem gaz i kręce 5tys obrotów to zaraz mruga check a później się już pali na stałe. Dzięki , jadę do gazowników.

Jaką masz instalkę? Daj znać kolego, czy gazerzy sobie poradzili.

Opublikowano
  • Autor

instalacja to stag 300

gazownicy poradzili mi wymianę przewodów i świec , świece NGK dzisiaj wymieniłem, przewody niestety nie pasowały , kasuje błędy może chodziło o świece były jeszcze fabryczne i w złym stanie. Jak przejadę z 300km dam znać czy pomogło.

Po wymianie świec już samo sie nie zapala ale mruga nadal przy kickdownie

11-06 wymieniłem przewody na ngk , gaziarze zrobili mi że nie znika już benzyna z baku przy jeździe na gazie ,niestety wypadanie zapłonu pojawiło sie ponownie , czuć je nawet po pracy silnika jest gorzej niż było. Swiece i przewody koszt ok 400zł i coraz gorzej . Pier.... Gaz następna A4 w TDI.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.