Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana turbo K03s na ... K03s czy K04?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę wymieniał turbawkę w przyszłym tygodniu w związku z czym chciałbym się poradzić Was czy nie zapomniałem o niczym.

Razem z turbo będę wymieniał:

- przewody olejowe: zasilający i spustowy do turbo

- wszystkie uszczelki turbo jak i w/w przewodów

- olej (Motul Specific 5w30), filtry

Czy coś jeszcze warto wymienić w przypadku wymiany turbiny?

Dzięki

Opublikowano

uszczelki pomiędzy kolektor i wydech i jakaś pasta do wydechów (np bosal) bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie gdzieś pierdział

Opublikowano
  • Autor
uszczelki pomiędzy kolektor i wydech i jakaś pasta do wydechów (np bosal) bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie gdzieś pierdział

dzięki. zakupię :-)

Opublikowano

a gdzie nabyles turbine do bexa?

Opublikowano
  • Autor

w moto remo jest najtaniej jak udało mi się znaleźć.

Generalnie w stanach jest sporo taniej ale jednej turbiny się nie opłaca ściągać chyba że jakiś zakup grupowy :-)

Opublikowano

a gdzie w stanach? zapoda jakis link, mam tam kumpla co moglb mi kupic i wyslac.

ps: co sie stalo z Twoja turbina? ma luzy, ciekni? Masz program? Jaki przebieg?

Opublikowano
  • Autor

no tak na szybko K04 w cenie polskiego K03s:

Turbocharger, KKK K04-015 - 034Motorsport | Performance Parts for Audi, Porsche, and Volkswagen

jak szukałem jakiś czas temu to znalałem też K03 dużo taniej ale nie moge teraz tego znalezc. jak znajde to podesle.

moja przepuszcza olej. przebieg 180k ori, totalna seria.

w sumie ciekawe dlaczego padla bo zawsze byl lany dobry olej i o nia dbalem. Moze poprzedni wlasciciel o nią nie dbał.

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 01:20 ----------

Po zdjęciu turbiny okazało się, że od środka od strony gorącej jest kilka mikropęknięć. Luzy na wirniku są, ale nie tak duże.

Zdecydowałem, że wsadzę nówkę, więc jeśli ktoś będzie chciał to mogę pogonić tą sztukę (K03s). (jak coś to PW)

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Panowie wiem, że mieszam strasznie ale mam jeszcze opcję na K04 tylko nie wiem czy to ma sens?

Nie wiem czy będę chciał robić chipa, więc możliwe że turbo jeździłoby na seryjnym sofcie - pytanie jak to się będzie sprawowało?

Jeśli to miałoby być K04 to potrzebowałbym dokładny model turbo i najlepiej numer OEM Audi.

Pomożecie? Doradzicie? :-)

Opublikowano

co kupiles ? :)

Opublikowano
  • Autor

Nowe K03s.

Jest kosa. Naprawdę polecam taki zabieg ( w drugim wątku opisałem wrażenia )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.