Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów kłopoty z PD


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

przedstawie wam pokrótce mój problem:

wymieniłem wtryski na nowe ponieważ stare 2 już się skończyły, zrobiłem trase na niemcy i po okolicy się pokręciłem robiąc 3 tys km później pojechałem na poprawienie programu (gdyż poprzedni program był robiony na starych wtryskach) moc podniosła się o 5 moment o 7 może nie dużo ale pomińmy to, zrobiłem kolejne 500 km było wszystko ok aż pewnego razu jadąc po 15 km samochodem zaczeło szarpać zgasiłem silnik wyszedłem zobaczyć co może być grane było ok odpaliłem silnik i jade i jest ok po 2 km to samo z tym że tym razem pojawił się bład PD na 1,2 i 4 cylindrze, zadzwoniłem do Mumina (CTR) co może być grane, po skasowaniu błędów i sprawdzeniu wartości było ok, podejrzenia? hmm za mało paliwa dochodzi do PD na następny dzień wymieniłem filtr paliwa, i tak błędu nie pokazuje, ale podczas odpalania raz na 5 razy pojawia się trzesienie autem i dym taki szary ale to trwa tylko 3-4 s

poniżej wklejam logi statyczne grup:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Proszę o ocenę oraz o wytyczne dotyczące logów

zaznaczę że samochód podczas jazdy nie wykazuje żadnych problemów (przyspieszenie itp ok)

oraz pojawił mi się taki bład gdzie mogę zlokalizować ten czujnik

01172 - Temperature Sensor; Driver's Heated Seat (G59)

29-00 - Short to Ground

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd masz z czujnika grzania siedzenia od kierowcy więc to nie jest ten problem. Mi się trochę te korekcje nie podobają, trochę potrząsać może ale żeby aż tak bardzo to raczej mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...