Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Przewody klimatyzacji

Yelo
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję nr części - przewody klimatyzacji przechodzące pod autem - obok łącznika stabilizatora.[br]Dopisany: 31 Maj 2008, 11:46 _________________________________________________Może ktoś jednak odpali Etkę :bag:

który nr na rysunku ??

4c2c81ce3f612454m.jpg

W grę wchodzi 4, 5, 6 i 10, nie wiem tylko które przechodzą pod zawieszeniem prawego przedniego koła :kwasny: Jutro pojadę do mechaniora i tak i dokładnie sprawdze od dołu...

4 - 8D0 260 701

5 - 8D0 260 707

6 - 8D1 260 710 lub 8D2 260 710

10 - 8D1 260 740 lub 8D2 260 740

I wszystko jasne, dla innych: Jeżeli uszkodzicie węże od sprężarki, które idą pod zawieszeniem prawego koła, potrzebujecie węże nr 4 - 8D0 260 701 i 5 - 8D0 260 707 :) Dzięki mcm00

8D0 260 701

8D0 260 707

W ASO 530zł oba przewody.

U mnie zawiecha jest na amorkach KONI i sprężynkach EIBACH, Taki już kupiłem :naughty:

Są tego plusy bo autko lepiej trzyma zakręty. A poza tym lepiej wygląda na 17-tkach :kox:

Minusy to stan polskich dróg... Niestety urwałem ostatnio jeden z tych przewodów na odstającej studzience.

Jeszcze jak bym szalał po tej drodze to pal licho... miałbym za swoje... a ja grzecznie normalnie chyba ze 30 km/h jechałem bo to przy ostrym zakręcie było :thumbdown:

Swoją drogą szkopy trochę nie pomyślały, bo oba przewody tuż za sprężarką idą w dół na tyle daleko że są niżej z 4-5 cm od przedniej zawiechy auta :thumbdown: :thumbdown:

I sam mechanior od klimy stwierdził, że muszę uważać bo mogę to urwać ponownie :oops: