Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema, po ponad roku nieobecności na forum postanowiłem troszkę odgrzać kotleta.

Czarnuch ma się dobrze a nawet co raz lepiej.

Wizyta u Nosb-a wymiana rozrządu , napinacza i łańcuszka napędu wałków rozrządu.

IMG_0016_2.jpg

IMG_0020_2.jpg

IMG_0022_2.jpg

Okazało się przy tej operacji, że zawór DV zerwany. Po wymianie przeżyłem delikatny SZOK. auto odzyskało seryjne 200KM :)

Po trzeciej kradzieży kompletu dekielków które kosztują min. 250 zł. podjąłem decyzję zmiany felg.

Padło na takie 18" ET43 ( na tył będą dystansy 15-20mm)

IMG_0043.jpg

I na koniec udało mi się w super cenie zdobyć Zderzak S-Line ( z niego chyba najbardziej się cieszę)

IMG_1569.jpg

ramkę rejestracji okleiłem folią carbon a ramke czarny mat.

IMG_0036.jpg

IMG_0035.jpg

Jak będzie jakaś normalniejsza pogoda zrobię troszkę lepszych fotek całości.

Edytowane przez Stolkien

Opublikowano

no teraz sie ładnie prezentuje

Opublikowano

Prezentuje się Super. Dobra przemiana.

Opublikowano
  • Autor

jedziemy po Świętach po dystansy Stano.

Opublikowano

jedziemy po Świętach po dystansy Stano.

Jedziemy. Moja pięknie zniosła pierwsze 1200 km :)

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie zaworu DV i zrobieniu porządku z doładowaniem nagrałem film jak się odpycha. proszę o opinię.

Opublikowano

ile dałeś za zderzak s line? ja będę szukał też s line z pdc i ze spryskami

Opublikowano
  • Autor

Nie będę szukał. zostaje tak jak jest. moze okleje ramkę w coś jaśniejszego. za zderzak z malowaniem wyszlo mi 650 zł. ( wiem tanio)

Zderzak z kratkami i halogenami 250 gril 200 i malowanie.

Opublikowano

tanio to mało powiedziane , te co ja znajduje to 1200zł i do tego dojdzie jeszcze malowanie ze 300zł :facepalm: ale za to jaki wygląd :D

Opublikowano

ja mam czujniki parkowania , więc ten nie podpasi :(

Opublikowano
  • Autor

n1xnp4.jpg

Grubaśna Kierownica z Q5 razem z Poduszeczką na koniec roku wpadła :)

Edytowane przez Stolkien

Opublikowano

Zmacam to jutro :)

Opublikowano

nie chciałeś z logo s line? :)

Opublikowano

A poduszkę do tej kiery jaką zakładasz ? Bo ta z b7 b8 nie bedzie pasowała bo śruby które trzymają poduszkę są pod innym kątem

powinna być taka

cadeae1a09114037.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

poducha tez bedzie odpowiednia. juz idzie do mnie


nie chciałeś z logo s line? :)

jakoś mi nie zależało :) chodziło mi o grubość.

Opublikowano

No z B8 kierę się o wiele lepiej trzyma niz w poprzednim modelu . :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Kurdę . dziś Po odpaleniu rano auta usłyszałem bardzo nieprzyjemny stukot równy obrotom silnika. (na dworze stoi auto - 9 stopni rano było) Słyszany i wyczuwalny w kabinie a po wyjściu na zewnątrz słyszalny w okolicach grodzi. po ok. 10 min. na jałowym ucichło momentalnie. po otworzeniu maski nie mogłem jednoznacznie ustalić skąd dochodzi . ale mam wrażenie że z okolic pompy paliwa Hitachi bądź z okolic Łańcucha /napinacza. Bo co tam jeszcze może być?

Dodam że jestem świeżo po wymianie rozrządu i napinacza z łańcuszkiem, rewizji szklanki, pompy. (600km zrobiłem od wymiany)

zastanawiam się co jeśli jutro sytuacja się powtórzy? Jechać na wyminę oleju? (wymiana była w na początku roku) ale niewiecej niż 6 tys. km. (tak, mało jeżdżę) .


Dziś rano sytuacja się powtórzyła.

Pojadę chyba wymienić olej...

Edytowane przez Stolkien

Opublikowano

Miałem pisać, że napinacz i łańcuch, ale widzę, że wymieniałeś.. Nie masz problemu z ciśnieniem oleju?
Do miski zaglądałeś?

Opublikowano

Własnie moze smok zapchany .


Czemu nie szukałeś kierownicy pod swoją poduszkę od b8 , q7, a5 tylko zamawiałeś nową ?

Edytowane przez marcinch001

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.