Treść opublikowana przez Tazio
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Wycięty
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Motul specific 5w30
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
-
...
Po korekcie świeci się jak psu jajca
-
Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>
Ładna B7ka powodzenia w modach
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Również witam kolege z gminy
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
504zł Uniroyal Rainsport3 225 35 R19 (OPONEO)
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Jeszcze nie mam jak założe to dam fotki
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Zdecydowanie lepiej by to siadło na 19 ale wieksze koszta bo ta fela 19stka kosztuje 1000zł szt do tego bym musiał kupic 4 opony 19 pewnie 500zł szt to sie nazbiera sumka a miałem juz 2 opony kupione 18 i 2 opony przełoże z moich starych felg sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie A powlokę ceramiczna na felgi lepiej połorzyc teraz czy jak beda opony załozone
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Felga Japan Racing JR21 opony 2szt Uniroyal rainsport3 2szt i 2szt jakis kormoran 225 40 18
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Siemanko dawno tu nie zaglądałem w tym sezonie zmiana felg zajączek spóźniony ale dotar z prezynciochym Felgi R18 8.5J ET35
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
heble zmienione pomalowane proszkowo do tego założone tarcze i klocki Ferodo I pare fotek
-
Ratunku! Spore kopcenie 2.0tdi 140km Bpw
U mnie przyczyna kopcenia była nieszczelna rura intercoolera
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Auto odebrane po kastracji wałków wyrównoważających (swap pompy oleju) Lamy założone jeszcze raz dzięki djim za podłączenie wałki out następny mod zmiana hebli 320/288
-
Poduszka silnika BRD
http://allegro.pl/oryginalna-poduszka-silnika-a4-8e0199379bf-od-aso-i6033209354.html
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ładnie siadły ulterki
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Ładnie sie teraz prezentuje
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Trudno tak wyszło mi osobiście lampy się podobają i juz nie umie się doczekac kiedy zostaną założone na auto pewnie jak bych mioł to som rzeźbić to by juz to downo wyladowało na hasioku Jedynie co mie jeszcze martwi w tym aucie to pompa oleju bo jest na ten śmieszny imbusik
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
No na pewno odczujesz te 20 koni więcej i będziesz śmigał z bananem na twarzy Mam jeszcze do założenia lampy ala a6 c6 zrobione przez naszego kolegę z forum Grzehu
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
moc jak najbardziej na plus auto lepiej reaguje na gaz płynniej chodzi i ciągnie jak gupii
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Przyszedł czas na poprawienie softu w andi po pierwszej wizycie w Dynosoft wyszło 188ps więcej nie dało rady z powodu źle ustawionej geometrii turbiny i nieszczelnej rury intercoolera Po zrobieniu geometrii turbiny i wymianie rury coolera andi znów trafiło na hamownie no i wyszło 200ps
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
siema nie wiem jak teraz u nich ale jak ja chciałem u nich kupić końcówki ultera to zamówiłem końcówki 17 czerwca no i czekałem na paczkę ale nic nie przychodziło 27 czerwca napisałem do nich co z moja paczka i dostałem odpowiedz ze nie maja aktualnie na stanie końcówek i trzeba by jeszcze poczekać 2 tygodnie to zrezygnowałem z nich i zmówiłem tutaj http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm
-
zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
Siema jak na razie śmiga wszystko dobrze nic się nie dzieje
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Średnica montażowa 60 bo rurę mam 55
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Ja kupowałem tu http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm