Treść opublikowana przez Tazio
-
Kierunkowskaz s line
Witam co sadzicie o takich kierunkach zakłodoł ktos?
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Eleganckie fele
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
ok dzieki No i ledy od Tomnika kupione
-
Grill BLACK S LINE czy S4
daj foto jak ci to wyszło
-
Zderzak a'la B8
nie jest to czasem ten zderzak
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
No i na drugo zarowka nie cza było dłogo czekac oby dwie aut
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
no w zamienik napewno nie byda sie pakował z allegro tez raczej nie mom znajomego co robi w sklepie z czesciami samochodowymi i obocza co mi tam zaoferuje. A ile ASO se spiewo za takie zarowki ?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
to jak juz oba wyminiac to juz lepi kupic OSRAM COOL BLUE 5500K
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
chromy narazie zostaja panowie czy to juz wypolony xenon? Dodam ze przed wigilia odebrołe lampy od goscia co mi je malowoł i było wszystko ok w niedziele zauwarzyłe ze lampy przigasaja tak jakby mrugały wczoraj byłe na stacji diagnostycznej ustawic lampy i tez było wszystko ok dzis wyjezdzom z garazu i tą lampe ktora mi wczorej ustawioł to swieci na inny kolor
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
no pokoz jak to swieci i jakis namiar na tego tomnika
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
A ile taki adapter w DE kosztuje
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
a to unos w polsce nima konkretnych rezystorow co sie nie grzeja bo tez bym se zapodoł ledy
-
Dokładka zderzaka tył
wydaje sie mi ze taka sama ale najlepiej zagadaj do kogos kto smiga sedanem i zakładał taka dokładke
- Dokładka zderzaka tył
-
Zmiana srebnych ramek okiennych na czarne -pytanie
no lepiej folia okleic
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
klej na kleju do szyb nie na tasmach
-
Dokładka zderzaka tył
8E0 807 521 H podwójny diesel
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
umnie wyszło tak
-
nalot na relingach
ogarnoł ktos temat z tymi relingami
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
tylko zwykły ON na shellu i jak narazie spoko
-
Kopci na biało
moja tez dymi a jeste juz poł roku po wymianie uszczelki i planowaniu głowicy
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
moje spalanie mieszane to 7,5-8 litrow trasa mi wyszło 6,7
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
i jak ci smigo tyn rezystorek nie grzeje sie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
no i wyszło elegancko
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Ostatnio najlepszo !