Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tazio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tazio

  1. Kupiłem BRD z pzrebiegiem 175 tysi orginalny przebieg wymienione Głowica pompki akcja serwisowa obecie mam 195 tysi wymieniłem wałek pompy oleju i turbo na CAHA
  2. Tazio odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    Ja tez mam BRD sprowadziłem auto osobiscie z niemiec sprawdzone po numerze VIN przebieg 175tysi wszystko pasowało i co sie okazało po miesiacu uzytkowania zauwarzyłem ze ubywa płynu chłodniczego no i zajechałem do mechanika i powiedzał ze moze byc peknieta głowica albo uszkodzona uszczelka pod głowica ale czeba to rozebrac zeby sprawdzic zajrzałem w papiery historii auta i głowica była wymieniana w marcu 2012 roku w ramach gwarancji producenta chciałem to reklamowac w serwisie audi ale powiedzieli mi ze mimo ze maja wpis w komputerze ze było to robione w Niemczech to musze miec jeszcze od poprzedniego własciciela fakture ktorej mi sie nie udało załatwic no i musiałem robic na własny koszt.Oddałem auto do mechanika i okazało sie ze gebelsy uszkodzili uszczelke przy wymiania głowicy zawiozłem głowice do sprzwdzenia splamowania zalozyłem nowa uszczelke i smigam autkiem do dzis. Wymieniłem tez wałek pompy oleju no i turbo na CAHA Ogolnie autkiem misie elegancko jezdzi
  3. no ładnie wyszło tak jak w moim
  4. Tazio odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    pokaz jak to swieci
  5. dobra bo w serwisie bodajze 360zł szt
  6. kto pyta nie bładzi
  7. halogeny pasuja a co do spryskow to ciezko z uzywkami bo ja szukam od połowy grudnia i jak narazie nic sie nie pojawiło a nowe to sa na allegro za 360zł szt
  8. Tylko zaslepki spryski nie pasuja
  9. Tazio odpowiedział(a) na lukas18v temat w Audi A4 B7
    nie ma własnie jeste po takiej przekładce
  10. ok spróbuje tylko musze zajechac do znajomego bo nie mam vaga
  11. No i d*pa ani ledy ani zwykłe zarowki nie działaja
  12. Umnie było tak ze mi xenon gas i sie oswiecał tak jakby stroboskop po dwoch dniach zarowki swieciły na fioletowo az wkoncu zgasły całkowicie no i do wymiany zarniki D1S
  13. Tez mom problem z zarowkami ledowymi na rejestracje przed wczoraj założyłem żarówki wszysko działało elegancko dzis wieczor juz nie działają obie zarowki jutro załoze zwykłe i zobocza czy działaja
  14. Jutro montaz Ledy świecą elegancko
  15. duzej roznicy to tam nie zauważyłe po przejechaniu 5km tyle ze auto troche lepiej sie zbiyro z dołu i łagodniej niz na BRD zoboczymy jak bydzie po wizycie u Aligatora ale to dopiero gdzies za miesiac jak zestroi turbinke
  16. Tak xenon wymieniony padło na orginał OSRAM 4100k Wymieniłe tez KOMPLETNY ZESTAW ROZRZĄDU POMPA WODY FIRMY SKF + Olej i filtry Przy okazji zostało wymienione turbo na CAHA 03L 145 702E Jutro wpadna jeszcze ledy na rejestracje od Tomnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.