Jump to content
IGNORED

Jak wyspawać kolektor wydechowy??


Recommended Posts

Witka:hi: Noszę się z zamiarem wyspawania kolektora wydechowego + downpipe zamiast taka z otworami na sondy...Jakieś wskazówki jak to zrobić?? Jakie średnice kanałów zastosować i z jakiego materiału żeby był najlepszy przepływ?? Czy dawać grubsze kanały niż były w oryginalnym czy zostawić takie same?? Ori kolektor to taka wielka pucha i według mnie dusi trochę auto(wraz z katem) i chciałbym je troszkę ożeźwić:wink: Podpowiedzcie coś jeżeli ktoś miał już styczność z taką rzeźbą:decayed:

tak wygląda ori AUDI A4 B6 ALT 2.0 KOLEKTOR WYDECHOWY (2563287563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest żadna pucha tylko kolektor 4-2-1 i to przeliczony fabrycznie. Wystruganie kolektora wydechowego pod ALT przeliczonego to koszt napewno 1500 w górę, mało tego bez dłubania w programie taki kolektor może nie wiele ci dać. Zanim zaczynasz robić taki kolektor musisz wiedzieć co on ma ci dać? Moc czy moment? przeliczyć prawidłowo kolektor wydechowy do wolnossaka ze zmiannymi fazami rozrzadu to wyrzsza fizyka i mechanika przepływów. Powiem co krótko: odpuść sobie albo poszukaj jakiegoś gotowca na ebaju.

Link to comment
Share on other sites

coś takiego pewnie by poprawiło przepływ:whistling: EXHAUST MANIFOLD AUDI A4 B5 VW PASSAT 3B 3B2 1.6 95-00 | eBay Tylko że to do 1.6:kwasny:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...