Jump to content
IGNORED

Czy ktoś coś wie na temat sprężyn tego producenta...

marcin9680
 Share

Recommended Posts

Witam!

Jak w temacie a chodzi Mi o niemieckiego producenta sprezyn pod nazwa K + S (lub KS)

Obecnie bede wymienial komplet amorkow na Sachs i wszystkie sprezyny w Moim A4 B6 AWX na 1BE.

Czesci oczywiscie bede zamawial u znawcy tematu TOM77 lecz nigdzie nic nie moge znalesc na temat owego producenta sprezyn , zadnych opini itp. (On sam nie moze mi zbyt duzo powiedziec wskazujac jednak na zakup ORI sprezyn)

Cena jest atrakcyjna bo za komplet po znizce wychodzi 630zl , niby jest to czolowy producent sprezyn do wielu marek aut.

Nie ukrywam , ze po znizkach w ASO tu gdzie mieszkam w UK cenowo wychodzi okolo 900-1000zl za komplet i zatanawiam sie czy warto sie pchac w zamiennik czy dolozyc i kupic ORI :eusathink: bo znow nie chcial bym wymieniac wszystkiego po 3 latach bo tlumikami bede ciagnol po asfalcie jak w chwili obecnej :facepalm: ale znow rozchodzi sie o kase , w ostatnich miesiacach troche juz wlozylem w auto i budzet domowy zaczol sie troche kurczyc :confused4:

Bardzo prosze o wszelkie opinie i pomoc.

Dziekuje i pozdrawiam :hi:

skoro jest czołowym producentem do innych marek, to na pewno daje jakąś gwarancję, a tak poza tym-myślisz, ze będziesz jeździł tym autem za 3 lata?:wink:

Tak mi powiedziano ale skoro jest czolowym producentem to czemu nic o tym producencie nie mozna znalesc ?

Co do auta to tak jezdze nim od ponad 5 lat i bede jezdzil kolejne 5 lub 10 bo autko ma u mnie dozywocie.

a skąd masz namiar na te sprężyny i gdzie się o tej firmie dowiedziałeś?

Rozmawialem w sprawie czesci z TOM77 i on mi powiedzial ze to dobre sprezyny ale osobiscie On zalozyl by ori :eusathink:

Kolego a te sprężyny to czasem nie K+F ?? Jeżeli tak to kiedyś dobra firma ( piszę kiedyś bo przez ostatnie 2 lata nie mam styczności z tym producentem i ich wyrobami ) Pamiętam że niektórym nie pasował ten producent ponieważ po założeniu sprężyn w porównaniu z innymi firmami auto stało nieznacznie wyżej niż po założeniu sprężyn konkurencji, ale dla jednych to wada a innych zaleta :hi:

Musze to sprawdzic jeszcze raz bo cos nie pasuje a wydaje mi sie , za masz racje kolego "Pawel_M"

dwa razy rozmawialem z chlopakami z hurtowni od TOM77 i za kazdym razem padala nazwa K+S , chyba maja gdzies blad u siebie w nazwie bo pod nazwa KS lub K+S kompletnie nic nie mozna znalesc.

A co mozecie koledzy powiedziec o tych sprezynach KF ? Czytalem pare opini i z kazdej wynikaja same pozytywy u wielu ludzi po zmianie na sprezyny wspomnianego producenta to autko stalo na takiej wysokosci jak jest w ORI :thumbup1:

Jak sie potwierdzi ta nazwa u TOM77 to zamawiam caly komplet bo cena jest atrakcyjna.