Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn do chłodnicy oryginał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnosnie plynu w chlodnicy gdyz chce wymienic na oryg (mam niebieski) ktory jest czerwony/różowy tylko nie mam pewnosci ktory to jest

Płyn do chłodnic KONCENTRAT G12 1,5L czerwony (2614354557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PŁYN DO CHŁODNIC G12 FEBI CZERWONY 1,5 L KONCENT (2561692002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i wogole ile go potrzebuje w Audi A4 B8 2.0 TDCi 143KM:kwasny:

Opublikowano

Jeden i drugi będzie ok, Febi to jest zamiennik, sam takim zalewam.

Nie wiem ile Ci wchodzi ale rozpuszczasz w proporcjach 1:1 (litr koncentratu:litr wody destylowanej).

Opublikowano

A płyn marki PRESTONE nadaje sie do Audi?? co prawda nie widzialem na nim oznaczen g11 czy g12 ale sprzedawca zapewnial ze spokojnie mozna go zalać

Opublikowano
A płyn marki PRESTONE nadaje sie do Audi?? co prawda nie widzialem na nim oznaczen g11 czy g12 ale sprzedawca zapewnial ze spokojnie mozna go zalać

Możesz lać, to dobra marka.

Opublikowano
A płyn marki PRESTONE nadaje sie do Audi?? co prawda nie widzialem na nim oznaczen g11 czy g12 ale sprzedawca zapewnial ze spokojnie mozna go zalać

Możesz lać, to dobra marka.

thx:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zamowilem 4szt po 1,5L jutro wymieniam dam znac dla potomnych ile wchodzi

Opublikowano

Tylko sprawdz czy to nie koncentrat :P

Opublikowano
  • Autor

gregoor tak jak w samym tytule aukcji jest to koncentrat:wink: co do ilosci mieszanka 3 butelki ( 3x1,5L koncentratu) + ok 2L woda destylowana robi mieszanka super odporna na ponad -50'C:banan:

Opublikowano
gregoor tak jak w samym tytule aukcji jest to koncentrat:wink: co do ilosci mieszanka 3 butelki ( 3x1,5L koncentratu) + ok 2L woda destylowana robi mieszanka super odporna na ponad -50'C:banan:

na Syberię jedziesz????

zbyt mocny też nie jest dobrze, -37 to optymalnie, w przypadku Febi koncentratu 50/50. pozdr

Opublikowano

Wczoraj znajomy zalał mi G12+

82pln (koncentrat,woda demineralizowana,wymiana)

Opublikowano

zle rozrobiony koncentrat-wieksze grzanie sie silnika.

Zalej sam koncentrat zobaczysz co bedzie:decayed:

Opublikowano
zle rozrobiony koncentrat-wieksze grzanie sie silnika.

Zalej sam koncentrat zobaczysz co bedzie:decayed:

wypali chłodnice?:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.