JAKIE POWINNO BYć RADIO żEBY WYśWIETLAłO SIE STCJE NA FIS

fietek

Do jakiego auta chcesz to zamontować ? B5, B6, B7 ?

Samo radio to jeszcze nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia instalacjia w aucie.

Ja miałem concerta który wiem że na pewno wyswietla stacje na fisie. Tyle tylko że on potrzebuje szyny CAN do sterowania oświetleniem. Ty jej pewnie nie masz więc konieczna by była jeszcze przejściówka która na allegro kosztuje parę złotych. Starsze radia również mogły wyświetlać stację na zegarach.

Ja pomimo tego że miałem to radio nie miałem wyświetlanej stacji ponieważ brakowało instalacji w aucie. Zdecydowałem się na dość radyklany krok i wyrezałem wszystko łącznie z koszykiem na radio. :twisted:

Gdzieś mi się obiło że w Twoim przypadku trzeba podłaczyć 3 przewody do licznika. Chyba to były piny w liczniku 19,20,21 ale nie jestem pewien. Poszukaj na forum audiklub.org - tam chyba to widziałem.

Wydaje mi się że najistotniejsze jest to czy było kiedyś zainstalowane fabryczne radio bo jeśli nie to nie będą pasowały inne rzeczy. Pojawią się problemy z wyprowadzeniami tylnych głośników itp.

A ja mam Gammę i normalnie się mi na FIS-ie wyświetla. Auto z rocznika 1997.

MAM ZEGARY Z FIS-EM LECZ NIEMA RADIA JAKIE MODELE RADIA WYśWIETLAJą STACJE RADIOWE NA FIS-IE.

POZDRAWIAM FIETEK

Kolego pisanie dużymi literami oznacza krzyk także przyduś Capsa

oryginalne w tym modelu .... musisz sie dowiedziec jakie bylo radio jak autko wyjechało z fabryki .. ;-)

Jak chcesz sprawdzić jakie miałeś radio, gdy samochód wyjechał z fabryki, to sprawdź w książce serwisowej kody wyposażenie (ew. znajdziesz je też w bagażniku obok koła zapasowego). Spisz sobie te kody i gdzieś na forum były linki do stron, gdzie odczytywało się te kody :cool: