Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pali za 3-4 razem


cingular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem podobne objawy sprawdź czy nie masz podciśnienia w baku czy dobrze pracuje ten zaworek par spalin nad filtrem powietrza ( powinien co jakiś czas cykać). Bardzo ważne jest sprawdzenie odmy silnika czy jest szczelna. Wychodzi z bloku silnika koło bagnetu oleju 058 103 213 plastikowa rurka która łączy się z gumową rurą 058103221 ta idzie od dołu przed przepustnicę (silnik ADR 1.8 96r. nowsze mają jeszcze tam trójnik musisz sprawdzić schemat odmy Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img.saleepc.ru/etka/AU/156/156103840.png). Jeżeli to jest nie szczelne przepustnica zasysa tam lewe powietrze którego nie widzi przepływomierz i są problemy z odpalaniem i reakcją na naciśnięcie pedału gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko to że auto ci zgasło po podpięciu wtyczki do przepływomierza to tak ma być znaczy się że przepływomierz odpada, u mnie też wszystko wylkuczyłem pozostały wtryski które sprawdził serwis i powiedział ze leją. Ostatnio dorwałem jeden w idealnym stanie i jest dużo lepiej na zimnym jak ta lala a jak ciepły postoi to jest problem. Powiedziałem sobie koniec szukania starych szrotów co drugi miesiąc kupuję wtrysk i po sprawie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzisiaj wyciagnalem wtryski i po przekreceniu kluczyka bez odpalenia powinno podac paliwo przez wtryski tak czy sie myle??

u mnie takiej reakcji nie bylo musze pojechac i na probe zalozyc jakies dobre wtryski i zobaczymy czy leja czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wystąpił u mnie podobny objaw. Wyczytałem gdzieś na forum LPG odnoście nieszczelności reduktora, a że miałem zakupiony zestaw membran więc je wymieniłem, wyszczyściłem reduktor (w środku taki syf, że szkoda gadać), sprawdziłem szczelności i odpala od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...