Jump to content
IGNORED

Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5

tom2009
 Share

Recommended Posts

Chłopaki mam pytanko odnośnie tylnej lampy do lifta kombi B5 z 99 roku. Czy jest różnica w tylnych lampach po między angolem a europejską wersją ?

Ja mam numer na lampie 8d9945096C a występują też 8d9945096A i 8d9945096B czyli różnią się ostatnią literką A, B lub C. Ma to jakieś znaczenie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Sprawa pilna.

Tom

Nie wiem jakie mają numery ale lampy od anglika z powodzeniem zamontujesz do siebie. Jedyną różnicą jest zamiana stronami światła przeciwmgielnego.

Rozwiązanie jest bardzo proste, w lampie należy wypiłować zaślepkę by zamontować żarówkę przeciwmgielnego. Masz wtedy symetrycznie dwa przeciwmgielne lub wypiłować tą zaślepkę i przełożyć żarówkę na drugą stronę. Instalacja jest kompletna, nie trzeba nic przerabiać, tylko włożyć żarówkę.

No tak ale jak kupię całą kpl lampę z angola to włożę i chyba nic nie muszę piłować a gratis będę miał drugie przeciwmgielne. Tak mam to rozumieć ?

:facepalm: Zalezy, czy lewa, czy prawa lampe masz do wymiany. Przeciez to logiczne.