Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN

Które felgi do Trzeniowozu ?

  1. 1. Które felgi do Trzeniowozu ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mętlik mam niesamowity ;(

no nie gadaj , krótka piłka NUMBER 3 i koniec :good:

jak wybierzesz inne to Ci będe dogryzał na spocie :polew:

I ja też :polew: :polew: zamknijcie mu wątek :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

To drogi w Krakau są takie rewelacyjne?! :naughty::polew:

Bo w Warschau na 17' czuję "idealność" tych tutaj

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

Wykluczone , zakładaj 18 stki :good:

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

To drogi w Krakau są takie rewelacyjne?! :naughty::polew:

Bo w Warschau na 17' czuję "idealność" tych tutaj

a Poziek mówi że się za***iście jeżdzi na 19` :mysli:

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

To drogi w Krakau są takie rewelacyjne?! :naughty::polew:

Bo w Warschau na 17' czuję "idealność" tych tutaj

a Poziek mówi że się za***iście jeżdzi na 19` :mysli:

Na równym na pewno. Ale w kolejnach ..... :sick3:

Opublikowano

kup 19" na zloty

a na codzień 18 -stki :naughty:

Opublikowano

a Poziek mówi że się za***iście jeżdzi na 19` :mysli

LEPIEJ NIż NA 18

Opublikowano

...ale poziek nie trzaska takich przebiegow po calej Polsce jak Ty.

Opublikowano

Panowie a będzie "odczuwalna" utrata mocy na tych 19` ?

ile może być więcej do paki? z 1sek? :mysli:

Opublikowano

Panowie a będzie "odczuwalna" utrata mocy na tych 19` ?

ile może być więcej do paki? z 1sek? :mysli:

Na początku sugerowałbym przejechanie się "za kółkiem" A4 B6, która ma założone 19''. Zobaczysz jak to auto będzie się zachowywać. Na różnych nawierzchniach ...

Opublikowano

Panowie a może 19`? :mysli:

a może 20" :kox:

Opublikowano

Na początku sugerowałbym przejechanie się "za kółkiem" A4 B6, która ma założone 19''. Zobaczysz jak to auto będzie się zachowywać. Na różnych nawierzchniach ...

no to Trzenisławie zapraszam na jazde próbna moim cudem , tylko wiesz bedziesz musial uwazać co by cie moc nie porwała :polew:

Opublikowano

Na początku sugerowałbym przejechanie się "za kółkiem" A4 B6, która ma założone 19''. Zobaczysz jak to auto będzie się zachowywać. Na różnych nawierzchniach ...

no to Trzenisławie zapraszam na jazde próbna moim cudem , tylko wiesz bedziesz musial uwazać co by cie moc nie porwała :polew:

kupiłeś 19 ? :shocked: :shocked: no to teraz pozostaje mi kupić 20 :decayed:

Opublikowano

No jak czytasz kolega zasugerowal najpierw przejażdżke na 18stkach :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie Ty to widzisz Grzesiu? :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie Ty to widzisz Grzesiu? :gwizdanie:

ups..... kurfa chyba musze kupić okulary bo chyba za dużo tej wódki i widziałem 18stki a teraz dopiero widze 19stki :polew:

Opublikowano
:decayed: Słuchajcie a jeśli opona będzie 225 to jakie musi być ET? 35?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.